VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalový víkend na jihu Čech

Jako obvykle přinášíme přehled fotbalových zápasů v kraji na nejbližší víkend. Není-li uvedeno jinak, úředně od 14 hodin.

3.11.2017
SDÍLEJ:

David Klusák v zápase Táborska s Dynamem (0:0) bojuje s Elvisem Mashikem. O víkendu fotbalové soutěže pokračují a ve II. lize hraj Dynamo v neděli doma s Pardubicemi (17), Táborsko jede na Žižkov (10:15).Foto: Deník/ Jan Škrle

Sobota
III. LIGA: Písek – Litoměřicko (10:15), Čížová – Chrudim (13:30 ČZ Strakonice).

DIVIZE: Č. Krumlov – K. Vary (10:30), So᠆běslav – M. Lázně, Roudné – Jankov.

I. LIGA DOROSTU: Dynamo ČB – Bohemians (11 Složiště).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Hluboká – Osek (10), Čimelice – Milevsko, Želeč – S. Ústí, N. Včelnice – Třeboň, Dačice – J. Hradec, Rudolfov – Katovice, Protivín – Dražice.

I. A TŘÍDA: Vacov – Planá (10), Bavorovice – Loko ČB (10), Větřní – Slavia ČB, Týn – Velešín, Blatná – Vimperk, T. Sviny – Lom (9:30), Hrdějovice – Bernartice (10), Ševětín – Planá. (10:15), Čt. Dvory – Chýnov (10:15), D. Voda – M. Tábor, Nemanice – Veselí.

I. B TŘÍDA: Boršov – N. Ves/Brloh (10:30), Klikov – Frymburk (10:30), Kaplice – Loučovice, Suchdol – Zl. Koruna, Olešnice – Ledenice, Zdíkov – Sousedovice (10:30), Netolice – Cehnice (11:30), Chelčice – Čkyně, Dříteň – Strunkovice, Volyně – Stachy, Lhenice – Vacov B, Kovářov – Hradiště (10:30), Semice – Božetice (10:30), Kluky – Chyšky, Sedlice – Bělčice, Kestřany – Sepekov, Mirovice – Podolí, Chotoviny – Lišov (10:30), Slavonice – Řepeč/Opařany, D. Bukovsko – N. Bystřice, K. Řečice – Třebětice, Ml. Vožice – Třeboň B, Malšice – Jistebnice, R. Hory – Lomnice.

DIVIZE DOROSTU: Třeboň – Rakovník (10), Prachatice – Motorlet B (10), Táborsko B – Písek B (10:15 Soukeník).

LIGA ML. ŽÁCI: Dynamo ČB – Písek (15:30 Složiště).

KP DOROSTU: SKP ČB – Č. Krumlov (10), Strakonice – Slavia ČB (10 Fezko), T. Sviny – Loko ČB (12).

I. A DOROSTU: Malonty/D. Dvořiště – Rudolfov (10 Malonty), K. Újezd/Velešín – Hrdějovice (10 K. Újezd), Mladé – Zliv/Olešník ( 10), Hluboká – Borovany (13), Poříčí – Blatná (10), Vitějovice/Netolice – Volyně/ Čestice (10 Vitěj.), Katovice /Dražejov – Vl. Březí (10 Katovice), Sepekov/Mil. B – J. Hradec (10 Sepekov), Jistebnice – Větrovy (10).

KP ŽÁCI: Roudné – Loko ČB (9), Strakonice – Hradiště (9 ČZ), M. Tábor/Větrovy – Milevsko (9:30 Viktoria), Čt. Dvory/Zliv – Český Krumlov (13).

I. A ŽÁCI: Dačice/Třebětice – Kunžak/ Strmilov (9:30 Dačice), Suchdol/Č. Velenice – D. Voda B/Třeboň B (10 Suchdol), Soběslav – Lomnice/Ševětín (10), Veselí – Slavonice/ St. Město (10), Vodňany – Týn (10).

DIVIZE ŽENY: J. Hradec – Hradiště (14:30).

Neděle
II. LIGA: Dynamo ČB – Pardubice (17 Střelecký ostrov).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Táborsko B – Olešník (na Soukeníku).

I. A TŘÍDA: Strakonice – Sedlec (na Fezku), Prachatice – Vodňany, Milevsko B – J. Hradec B.

I. B TŘÍDA: Roudné B – N. Ves, K. Újezd – Chvalšiny, Lažiště – Vl. Březí, Osek B – Putim, Třebětice – D. Bukovsko.

LIGA ST. ŽÁCI: Dynamo ČB – Most (11 Složiště).

LIGA ML. ŽÁCI: Prachatice – Příbram (10), SKP ČB – Plzeň (11 Hluboká).

KP DOROSTU: Roudné – Vodňany/Dříteň (9:30), S. Ústí – Čt. Dvory (10), Milevsko – Hradiště (10), Lomnice – M. Tábor (10).

I. A DOROSTU: Jankov – Větřní/Louč. (10), Č. Velenice – Kaplice/V. Brod (10), Rudolfov – Suchdol (10), Hrdějovice – Hluboká, Vacov – Čkyně/Š. Hoštice (10), Zdíkov/ Stachy – Protivín (10 Zdíkov), Dačice/Hobzí – Kunžak /Studená (10 Dač.), Týn – N. Bystřice (10).

KP ŽÁCI: Blatná – Vimperk (9:30), Třeboň/ D. Voda – J. Hradec (10 Třeboň).

I. A ŽÁCI: Hradiště B – Rudolfov (10), Netolice – Strakonice B (10), Protivín/Záhoří – Vacov (10 Protivín), T. Sviny – N. Bystřice/ Chlum (12:30), Slavia ČB – Vl. Březí (13).

DIVIZE ŽENY: Kaplice – VS Plzeň (10:30), Protivín – Blatná.

Pondělí
LIGA JUNIOŘI: Dynamo ČB – Hradec Králové (13 Složiště).

OFS Č. BUDĚJOVICE

Sobota
PŘEBOR: Zliv – D.Voda B (10:15), Jankov B – Úsilné (Dubné), N. Hrady – Hrdějovice B, Mladé – Srubec, H. Stropnice – Borovany, Římov – Neplachov.

III. TŘÍDA: Pištín – Č. Dub B, Borek – Lipí, Boršov B – Chrášťany, Koloděje – Sedlec B, K. Újezd B – Ševětín B, Loko B – Žabovřesky, Včelná – Č. Dub A, Lišov B – Mladé B, Kamenná – Vrábče.

Neděle
PŘEBOR: Olešník B – Hluboká B (Temelín).

III. TŘÍDA: Týn B – Dívčice, Ledenice B – Zborov, Rudolfov B – N. Hodějovice, Čt. Dvory B – Mokré.

Autor: Bohumil Ortman

3.11.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

FOTOGRAFIE, která odstartovala pátrání.

Praděd padl za války, rodina z Prachatic nezapomíná

Prachatice, Městské divadlo. Ilustrační foto

Kam na Prachaticku?

Studenti z gymnázia pomohli hospicu

Prachatice - Výtěžek z adventního koncertu, který uspořádala sexta z prachatického Gymnázia, putoval přímo do Hospicu sv. J. N. Neumanna.

Tříletý polobezdomovec a brutální agresor v tramvaji: Prohlédněte si videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve čtvrtek 14. prosince 2017.

Krajská peněženka roste

České Budějovice – Jihočeský kraj bude v příštím roce hospodařit se 16,6 miliardy korun, přestože počítá s příjmy 15,2 miliardy korun.

Lyžařská sezóna na Mitterdorfu začíná

Mittendorf - Takovýto zasněžený start sezony si v lyžařském středisku Mitterdorf roky přáli a nyní se opět stal realitou.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT