VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalový víkend na jihu Čech

Tradičně přinášíme přehled fotbalových zápasů v kraji na nejbližší víkend. Není-li uvedeno jinak, úřední začátky už v 16:30 hodin.

26.10.2017
SDÍLEJ:

Písečtí fotbalisté ve III. lize před týdnem nastříleli Nymburku šest branek (na snímku v útočné akci Antonín Presl). O víkendu fotbalové soutěže v kraji pokračují.Foto: Deník/ Jan Škrle

Sobota
II. LIGA: Táborsko – Dynamo ČB (Kvapil.).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Dražice – Táborsko B (10:15), J. Hradec – N. Včelnice (10:30 Vajgar), S. Ústí – Čimelice, Milevsko – Hluboká, Osek – Rudolfov, Olešník – Dačice, Katovice – Protivín.

I. A TŘÍDA: Sedlec – Větřní (10), Loko ČB – Týn (10:15), Velešín – Vacov, Slavia ČB – Bavorovice, Planá u ČB – Blatná, Vimperk – Prachatice, Vodňany – Strakonice, Planá/L.. – T. Sviny (10:30), M. Tábor – Ševětín (10:30 Čekanice), Veselí – Čt. Dvory (14), Jind. Hradec B – Hrdějovice( Vajgar).

I. B TŘÍDA: Zl. Koruna – Boršov (11), Chvalšiny – Kaplice, Loučovice – Klikov, Frymburk – Olešnice, Ledenice – Roudné B, Ceh᠆nice – Lažiště (11), Stachy – Dříteň, Strunkovice – Chelčice, Čkyně – Zdíkov, Sousedovice – Netolice, Podolí – Kestřany (11 Šamonice), Putim – Mirovice, Bělčice – Kluky, Božetice – Kovářov, Řepeč/Opařany – Chotoviny (10:30 Řepeč), Jistebnice – Ml. Vožice, Lomnice – Malšice.

DIVIZE DOROSTU: Písek B – Sedlčany (10).
LIGA ML. ŽÁCI: Táborsko – SKP ČB (10 na Svépomoci).
KP DOROSTU: Hradiště – S. Ústí (9), Slavia ČB – T. Sviny (9:30), Čt. Dvory – Strakonice (10), :Č. Krumlov – Roudné (10).
I. A DOROSTU: Zliv/Olešník – K. Újezd/ Velešín (10 Zliv), Borovany – Malonty/D. Dvořiště (10), Blatná – Zdíkov/Stachy (9:30), Protivín – Vacov (10), N. Bystřice – Sepekov /Milevsko B (10), J. Hradec – Dačice/St. Hobzí (10 Tyrš.), Kunžak/Studená – Jistebnice (10).
KP ŽÁCI: Vimperk – Strakonice (10), Milevsko – Roudné (10), Loko ČB – Blatná (13).

I. A ŽÁCI: Lomnice/Ševětín – Suchdol/Č. Velenice (9:30 Lomnice), N. Bystřice/Chlum – Veselí (10 Chlum), Slavonice/St. Město – Kaplice (10 Slavonice), Rudolfov – Slavia ČB (10), Vl. Březí – Vodňany (10), Týn – Protivín /Záhoří (10).

DIVIZE ŽENY: Blatná – Borovany (13), Hra᠆diště – Kaplice.

Neděle
DIVIZE: Jankov – Č. Krumlov.

KRAJSKÝ PŘEBOR: Třeboň – Želeč (10:30).

I. A TŘÍDA: Bernartice – Nemanice, Lom u Tábora – Milevsko B, Chýnov – D. Voda.

I. B TŘÍDA: N. Ves u ČB – Suchdol, N Ves/ Brloh – K. Újezd (N. Ves), Vl. Březí – Lhenice, Vacov B – Volyně, Hradiště – Osek B, Sepekov – Sedlice, Chyšky – Semice, Třeboň B – K. Řečice (13:30), Třebětice – D. Bukovsko, N. Bystřice – Slavonice, Lišov – R. Hory.

II. LIGA DOROSTU: Písek – Plzeň B (10), Táborsko – Benešov (10.15 Soukeník), Dynamo B – Vyšehrad (11 Složiště).

KP DOROSTU: Vodňany/Dříteň – Milevsko (10 Vodňany), Met. Tábor – SKP ČB (10 Viktoria), Loko ČB – Lomnice ( 10).

I. A DOROSTU: Hrdějovice – Hluboká (10), Rudolfov – Suchdol (10), Větřní/Loučovice – Č. Velenice (10 Loučovice), Kaplice/V. Brod – Mladé (10 V. Brod), Vimperk – Mirotice (10), Volyně/Čestice – Katovice/Dražejov (10 Volyně), Vl. Březí – Poříčí (10:30), Větrovy – Chotoviny (10), Soběslav – Týn (10).
KP ŽÁCI: Hradiště – Čt. Dvory/Zliv (9), Český Krumlov – Třeboň/D. Voda (10), J. Hradec – M. Tábor/Větrovy (10 Tyrš.).

I. A ŽÁCI: D.Voda B/Třeboň B – Dačice/ Třebětice (9:30 D.Voda), Kunžak/Strmilov – T. Sviny (9:30 Kunž.), Vacov – Netolice (10), Strakonice B – Písek B ( 10:00 ČZ).

OFS Č. BUDĚJOVICE
Sobota
PŘEBOR: Hrdějovice B – Olešník B (10), Borovany – Mladé, Hluboká B – Jankov B, Srubec – N.Hrady.

III. TŘÍDA: Č. Dub B – Týn B (11:30), Dívčice – Loko B (Dubenec), Žabovřesky – Koloděje, T.Sviny B – Včelná (14 Slavče), Č. Dub – Kamenná, Vrábče – Lišov B, Mokré – Rudolfov B, Zborov – Čt. Dvory B.

Neděle
PŘEBOR: Neplachov – H. Stropnice (D. Bukovsko), Úsilné – Zliv, D.Voda B – Římov (15).

III. TŘÍDA: Ševětín B – Boršov B, Chrášťany – Borek, Sedlec B – Kam.Újezd B (15), Mladé B – Ledenice B.

Autor: Bohumil Ortman

26.10.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Porota vybere tři nejlepší domácí vánoční ořechy

Vimperské gymnastky na závodech v Českých Budějovicích.

Gymnastky zakončili soutěžní sezonu

Adventní nálada ovanula knihovnu

Prachatice - Oddělení pro děti a mládež si pro své dětské návštěvníky připravilo adventní odpoledne spojené s tvůrčími dílnami.

AKTUALIZOVÁNO

Při nehodě se těžce zranil řidič

Vodňany – Nákladní automobil se ve čtvrtek před 16. hodinou čelně střetl s osobákem na obchvatu Vodňan.

Odešel Bořivoj Lauda, emeritní ředitel Alšovy jihočeské galerie

České Budějovice - Ve čtvrtek 7. prosince zemřel akademický malíř, grafik a restaurátor Bořivoj Lauda, emeritní ředitel Alšovy jihočeské galerie (AJG), který působil ve vedení instituce v letech 1970 až 1986.

Tipsport vede na skóre

Vimperk - Místní liga sálového fotbalu pokračovala druhým kolem. Po něm stále zůstávají bez porážky ještě tři týmy, a to Tipsport, Čkyně a prachatický FC Norton.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT