Pokud není uvedeno jinak, úřední začátky ve 13.30 hodin. Služba na volání výsledků bude v Deníku jinží Čechy mimořádně až v pondělí od 14.00 hodin.


Sobota

II. LIGA: FC MAS Táborsko – Viktoria Žižkov (14 Soukeník).

III. LIGA: Písek – Admira Praha (10.15).

DIVIZE: Č. Krumlov – Hořovicko, Roudné – K. Vary, Čížová – Cheb.

I. LIGA DOROSTU: Dynamo ČB – Ostrava (10:30 Složiště).

KP MUŽI: Jankov – Prachatice, J. Hradec – Třeboň (10.15), Písek B – Soběslav (13.15), Sedlice – Osek, Čimelice – Rudolfov (10.15).

I. A TŘÍDA: Hradiště – Vimperk, Blatná – Vodňany (10.15), Mirovice – Lažiště, Katovice – Olešník, Vacov – Týn, Bavorovice – Hrdějovice (10), Větřní – D. Voda (10), Chýnov – Roudné B (10), J. Hradec B – Slavia ČB (Vajgar), Borovany – Loko ČB (10.15), Čt. Dvory – N. Ves/Brloh (10.15), S. Ústí – Planá nad Lužnicí.

I. B TŘÍDA: Sedlec – Č. Krumlov B, Dříteň – T. Sviny, K. Újezd – Frymburk, Nemanice – H. Planá (10.15), Zliv – Malonty, Planá u ČB – Kaplice B (10), Velešín – Křemže (10), Štěkeň – Chelčice, Lhenice – Vl. Březí, Lažiště B – Strunkovice, Bělčice – Kestřany, Stachy – Čkyně, Malšice – M. Tábor, Temelín – Kluky, Jistebnice – Řepeč/ Opařany, Větrovy – Bechyně, Ml. Vožice – Záhoří, Sepekov – R. Hory, Lomnice – Soběslav B, N. Včelnice – Ledenice, N. Bystřice – Třebětice (10.15), K. Řečice – Lišov, Ševětín – D. Bukovsko (10).

KP DOROSTU: SKP ČB – Vodňany (10), Milevsko – Břilice (10), Rudolfov – Slavia ČB/ Borek (10), Strakonice – Prachatice (10 ČZ).

I. A DOROSTU: Mladé – Kaplice (10), Hluboká /Olešník – Hrdějovice (10), Hradiště – Kovářov (10), Mirovice/Čimelice – Volyně (10 Mirovice), Čkyně/Vimperk – Protivín (10 Čkyně), Sedlice – Zdíkov/Stachy (10), Dačice – M. Tábor (10), Veselí B/Lomnice B – Bernartice (10 Veselí).

KP ŽÁCI: Loko ČB – Roudné (10), Prachatice – Milevsko (10), M. Tábor – Třeboň/ Břilice (10), T. Sviny – Vimperk (9.30), Kaplice – SKP ČB (10).

DIVIZE ŽENY: J. Hradec – Hrádek, Blatná – Bohemians (14).

Neděle

LIGA JUNIOŘI: Táborsko – Jablonec (Kvapilova ulice.)

KRAJSKÝ PŘEBOR: Kaplice – Dražice, Dačice – Veselí, Želeč – Hluboká.

I. A TŘÍDA: Branice – Bernartice, Netolice – Protivín.

I. B TŘÍDA: Volyně – Sousedovice, Osek B – Poříčí, Chyšky – Sm. Lhota, Č. Velenice – Suchdol, Chlum – Slavonice.

LIGA ST. ŽÁCI: Dynamo ČB – Sokolov (11 Složiště), Táborsko – Rokycany (10.15 Soukeník).

KP DOROSTU: Roudné – Čtyři Dvory (9.30), Č. Krumlov – Loko ČB (10), Lomnice/Veselí – J. Hradec (10).

I. A DOROSTU: Velešín – N. Hrady, K. Újezd – Suchdol (10), Slavia B/Borek B – T. Sviny, Větřní – H. Stropnice (10), Netolice – Lišov (10), Vacov – Strunkovice /Bavorov (10), Osek/Strakonice B – Vl. Březí (10 Osek), S. Hoštice/ Katovice – Blatná (14 S. Hoštice), N. Včelnice – Kunžak/Studená (10), Soběslav – Bechyně (10), N. Bystřice – Týn (10), Sepekov – Chotoviny/Táborsko B (10).

KP ŽÁCI: J. Hradec – Č. Krumlov (10 Vajgar), Chotoviny/Větrovy – Strakonice (9 Kvapil.).

Pondělí

I. A DOROSTU: Kaplice – Hluboká/Olešník (11).