Lídr okresního přeboru se tak trochu trápil ve Zbytinách, ale přesto si nakonec připsal další vítězství. Ani za ním není nic nového. Na konci sezony zabrala béčka Vacova a Lhenic a zamíchala spodkem tabulky. To však nic nemění na tom, že po odstoupením béčka Vlachova Březí po losovacím aktivu soutěže již nikdo jiný nesestupuje.

Zbytiny – Záblatí 2:4 (2:2). Lídr tabulky byl sice fotbalovější, ale domácí mu nepříjemně zatápěli a dlouho to bylo vyrovnané. Hosté se chvilkami museli o své vítězství strachovat. Na domácí straně se blýskl brankou osmačtyřicetiletý trenér Tuka starší. Před ním se na domácí straně trefil do černého Š. Novák. Na straně hostů dvakrát skóroval Had, po jednom gólu přidali Klabouch a Gerhard. Domácí i přes porážku chválí výkon rozhodčího.
Šumavské Hoštice – Pěčnov 0:2 (0:1). V prvním poločase byli hosté mírně lepší, měli územní převahu a od 28. minuty vedli brankou Vojtíška. Domácí v závěru poločasu propásli šanci na vyrovnání, nedali penaltu, když ji hostující gólman chytil. Druhý poločas byl více vyrovnaný a domácí měli i více střeleckých šancí. Pěčnov zvýšil stav v 58. minutě a pomohli mu k tomu sami domácí hráči vlastním gólem. Rozhodoval Heinzl
Vacov B – Nebahovy 3:0 (2:0). Domácí zabrali až v závěru soutěže a vymanili se z posledního místa tabulky. Se svým soupeřem si tentokrát poradili bez větších problémů a v sestavě se začíná dařit mladíkům. Branky. G. Bujok 2. Kratochvíl. Rozhodoval Hodek.
Lenora – Zdíkov 3:1 (0:0). První poločas byl hodně vyrovnaný se šancemi na obou stranách. Tu největší promarnil domácí Kubinec, když poslal nařízenou penaltu do tyče. Po změně stran již ovládli hru domácí a byli jasně lepším týmem. Branky: Dolník, Důle a Sládeček – Vačkář. Rozhodoval Tomaščík.
Lhenice B – Čkyně B 7:1 (5:1). Lheničtí sbírají body až v závěru soutěže, tentokrát jim k tomu tak trochu pomohl odevzdanější výkon soupeře. Po prvním poločase bylo jasno, ten druhý se dohrával jen z povinnosti. Branky: Mrkvička 3, Friš 2, Nový a P. Prenner – Gerold. Rozhodoval Harvalík.
Lhenice B –  Nebahovy 1:0 (0:0). Ve vyrovnaném utkání viděli diváci solidní fotbal. Hosté stále hrají o lepší umístění ve středu tabulky, ale nakonec si neodvezli ani jeden bod. Vítězství domácím přinesla přesná trefa Mrkvičky. Rozhodoval Heinzl.
Zbytiny – Čkyně 4:0 (4:0). Hosté přijeli k utkání pouze v osmi lidech a domácí toho dokázali v prvním poločase využít k jasnému náskoku. O přestávce hosté nahlásili zranění svých dvou hráčů a zápas tak musel být pro malý počet hráčů ukončen. Branky: Lebeda 2, Novák a L. Václavík. Rozhodoval Tomaščík.

V okresní soutěži skupině o postup nezaváhaly vedoucí dva celky a to znamená, že bez ohledu na dohrávku Husinec B – Vitějovice skupinu vyhrají právě hráči Vitějovic, kteří mají lepší vzájemné utkání s béčkem Vimperka, takže ani případná porážka v Husinci by je o prvenství nepřipravila.

Vitějovice – Dub 3:0 (2:0). Domácí si v klidu připsali další vítězství, které jim zajišťuje první místo v tabulce. Měli po celý zápas herní převahu, kterou také potvrdili vstřelenými brankami. Ty dali Fiala, Klomfar a R. Doubek. Domácí dohrávali o deseti, když musel předčasně pod sprchy Tobiáš. Rozhodoval Barták.
Husinec B – Vimperk B 0:2 (0:1). Před utkáním měli ještě domácí teoretickou šanci na první místo v této skupině. To by však museli vyhrát nad béčkem Vimperka a v posledním kole i nad Vitějovicemi. Nepodařilo se jim však ani to první, takže je vše jasné. O branky hostů se podělili Hrabák a Pankratz. Rozhodoval Harvalík.

Ve skupině o umístění v okresní soutěži potvrdili roli lídra fotbalisté Borových Lad, druhý Stožec si s chutí zastřílel v Horní Vltavici.
Borová Lada – Svatá Maří 5:3 (3:3). O Borovce se dá směle prohlásit, že jede na vítězné vlně. Tento zápas byl desátý vítězný od 6. dubna. Tentokrát se domácí dost natrápili v prvním poločase, který byl hodně vyrovnaný, přestože nastoupili hosté pouze v osmi lidech. Ti sklidili uznání za srdnatý boj až do konce zápasu. Domácím chybělo několik hráčů ze základu, především kanonýr Zbořil. Branky: V. Hovorka 3, Kudýn a Smatana – Rod, Urbánek a Sýs (11). Rozhodoval Heinzl.
Horní Vltavice – Stožec 1:9 (1:4). Domácí měli opět problémy se sestavou a do brány musel hráč z pole. Naopak hosté přijeli s plnou sílou. Domácím utekl začátek utkání, ve kterém hosté nastříleli čtyři branky. Pak se trochu chytili, snížili, ale promarnili další šance. Druhý poločas již byl jednoznačně v režii hostů, kteří stále hráli v pohodě. Naopak domácím viditelně ubývaly síly. Branky: Peta – Fleischmann 6, Nechutný 2, Trančík. Rozhodoval sudí Tomaščík.