Posledním kolem o víkendu skončil fotbalový okresní přebor mužů. Na vítězství Zdíkova již poslední zápasy nemohly nic změnit, ale mohly přinést drobné korekce v dalším pořadí.

Volary – Zbytiny 2:1 (1:1). Domácí se s nevydařenou sezonou rozloučili vítězstvím. Do vedení šli v úvodu utkání hosté brankou Lence, do poločasu však srovnal Vairich a tentýž hráč ve druhé půli rozhodl o vítězství Volar.
Horní Vltavice – Lhenice B 1:1 (0:0). Druhý tým tabulky na hřišti posledního zachraňoval bod až v závěru utkání z penalty, kterou proměnil Starý. Ze stejné výhody šli předtím do vedení domácí, když se nemýlil M. Szabo. Ztrátou dvou bodů přišli Lheničtí i o druhé místo v tabulce.

Zdíkov – Nebahovy 7:1 (3:0). Vítěz soutěže si poslední utkání užíval. Od začátku měli domácí více ze hry a ve 26. minutě otevřel skóre Šebánek. Do poločasu bylo rozhodnuto, když se trefili Pešek a Fořt. Po změně stran znovu skóroval Fořt a za stavu 4:0 dali hosté Černým alespoň čestnou branku. Závěr již zase střelecky patřil Zdíkovu, který brankami Peška, Šebánka a Voldřicha vytáhl výsledek až na konečných 7:1.

Šumavské Hoštice – Svatá Maří 4:3 (3:2). Derby bylo plné branek a zvratů ve skóre. Do vedení šli po čtvrt hodině hosté zásluhou Levanského. Domácí však brzy vyrovnali Z. Mrázem a hned nato je dostal do vedení Tůma. Hosty to nepoložilo a na 2:2 srovnal Sýs. Před odchodem na přestávku však vrátil domácím vedení Klimek. Hosté ještě jednou srovnali brankou Skalického. Když se již všichni smiřovali s remízou, vystřelil tři body domácím Tůma.

Dub – Vitějovice 2:5 (1:3). V minulém kole Dub bodoval v Nebahovech, ale doma se mu nedařilo. Domácí sice šli Bartůňkem do vedení, ale do půle soupeř otočil na 1:3 brankami Raušera, Doubka a znovu Raušera. Po přestávce si Vitějovičtí pojistili body trefami Penzenstadlera a Tremmela, v závěru domácí korigovali Trollerem.

Husinec – Borová Lada 5:1 (3:0). Hned v 1. minutě šli domácí do vedení Maryškou. Za stálé převahy pak v první půli ještě zvyšovali vedení zásluhou Koláře a Nováka. A domácím vyšel i vstup do druhé půle, kdy připojil ve 46. minutě čtvrtý gól Daněk. Chvíli nato hosté snižovali Hovorkou, který proměnil pokutový kop. Poslední slovo pak patřilo znovu domácím, když dal jejich pátou branku Rauscher. Husinečtí tak po zaváhání béčka Lhenic končí sezonu na druhém místě.

Dohrávka: Zbytiny – Borová Lada 6:0 (5:0). Po sobotním kole se na dohrávku vyspali evidentně lépe domácí fotbalisté a rozhodli již po prvním poločase. V něm dali po dvou brankách V. Šnajdr a Řehoř, jeden gól přidal Lebeda. Po přestávce se toho již moc neudálo. Domácí měli stále navrch, ale přidali již pouze jedinou branku z kopačky Lebedy. Výhrou se Zbytinští vrátili na deváté místo tabulky.