„Oproti předchozím sezonám je A třída docela velký skok. Sice jsem ji hrával ve Vodňanech, ale je třeba si znovu zvyknout. Jako útočník to mám v A třídě složitější, obránci jsou zkušenější a nenechávají moc prostoru,“ shrnul své pocity z úvodu sezony v I.A třídě Jakub Varyš.

Konto Velešína však zatížil třemi brankami a mohl tak dát vzpomenout na zápasy, kdy Netoličtí pod jeho střeleckou taktovkou drtili v B třídě soupeře za soupeřem. „Jeden z gólů jsem si vypracoval sám, další dva pro mě připravili spoluhráči,“ potvrdil netolického týmového ducha a pokračoval: „Nejraději zakončuji nohou, do hlavičkových soubojů před brankou se moc nehrnu. Od toho tu máme jiné hráče. Třeba takového Filipa Rokůska, ten dal z místa stopera Velešínu dvě branky.“

Všichni v Netolicích věří, že vysoká výhra nad Velešínem by mohla znamenat zlom v sezoně, která nezačala zrovna dvakrát dobře. „Výhra je pro nás moc důležitá. Po vysoké porážce ve Strunkovicích jsme potřebovali vzpruhu, abychom se zvedli psychicky. Věřím, že si po vysoké výhře nad Velešínem budeme více na hřišti věřit a projeví se to také výsledkově,“ doplnil Jakub Varyš.

Tak držme palce, ať to Jakubovi pálí a Netoličtí jdou tabulkou vzhůru.