OP MUŽI

Vacov B – Zdíkov 1:2 (1:0). F. Fleischmann – R. Šebánek. Hostující Sova navíc neproměnil penaltu.
Čkyně B – Nebahovy 6:0 (1:0). Lukeš 3, Kříž, J. Kuneš a vlastní
Pěčnov – Lenora 2:4 (0:0). Wimberský 2 – Dolník 2, P. Jančovič a Důle..
Záblatí – Lhenice B/Ktiš 2:0 (0:0). V. Stejkoza a M. Kolafa.
Volary – Zbytiny 6:0 (2:0). Pospíšil 2 (1x11), Martin Sedlák 2, Lacina a Svěchota.
Program dalšího kola: Zbytiny – Vacov B, Šumavské Hoštice – Volary, Lenora – Záblatí, Nebahovy – Pěčnov, Zdíkov – Čkyně B.

OKRESNÍ SOUTĚŽ MUŽI

Vimperk B – Vitějovice 2:2 (0:1). M. Pechlát a M. Novotný – J. Solčanyi a M. Tremmel. ČK: 1:0 (M. Janda).
Horní Vltavice – Husinec B 1:4 (1:2). M. Szabo – M. Kolafa, P. Perman, V. Bláha a J. Votýpka.
Stožec – Svatá Maří. 1:2 (0:1). P. Bajčík (11) – P. Janda 2.
Dub – Borová Lada 3:0 (1:0). Ladislav Friš 2, Milan Pravda (11).
Program příštího kola: Borová Lada – Vimperk B, Svatá Maří – Dub, Husinec B – Stožec, Vitějovice – Horní Vltavice.

SDRUŽENÝ PŘEBOR DOROSTU

Strunkovice – Hradiště B 2:1. Za domácí Plánský 2.
Bělčice – Sousedovice 8:1 (4:0). Průcha 4, A. Ježek 2, L. Mach a M. Folberger – Máška.
Bavorov – Nebahovy 6:2 (2:1). L. Brych, D. Starý, Michalec, Kalianko, Z. Háva, Duda – Toncar 2.
Volary – Králova Lhota 1:6 (0:1). Podracký – Kubát 2, Pšeničný, Nosek, Mastný (11) a vlastní.
Program příštího kola: Králova – Lhota – Strunkovice, Zdíkov – Volary, Sousedovice – Bavorov, Hradiště - Bělčice.

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁCI

Volary – Husinec 4:0 (2:0). M. Peter 3, P. Vairich.
Strunkovice – Vitějovice 16:1 (10:1). Pudivítr 5, Toman a Váša 4, Kalkuš 3 – Hrbek.
Šumavské Hoštice – Svatá Maří 15:0 (8:0). Zdeněk Mráz 4, Petr Mikeš 3, Jakub Korbel, Tomáš Kavan a Petr Fleischmann 2, Pavel Fleischmann a Matěj Vincík.
Lhenice – Nebahovy odloženo.
Program příštího kola: Husinec – Lažiště, Svatá Maří – Lhenice, Vitějovice – Šumavské Hoštice, Volary – Strunkovice.

PŘEBOR STARŠÍ PŘÍPRAVKY

Vimperk A – Husinec 29:1 (13:1). Koloušek 7, Novotný 6, Matoušek 5, Červený 4, , Sýs 3, Vrábel a Janda 2 – Jedlička.
Šumavské Hoštice – Vitějovice 2:11 (1:8). Tomáš Fleischmann 2 – Martin Tremmel 4, Lukáš Tremmel a Stanislav Carda 2, Jakub Máčl, David Zimandl a Ladislav Královský.
Čkyně – Strunkovice 9:2 (4:0). Mareš 4, Žofka a Mauric 2, Nezbeda – Pravda 2.
Volary – Lažiště nehlášeno.
Netolice – Stachy 2:11 (1:7).
Vacov – Vimperk B 10:1 (7:1). Rataj 5, Vlček 3, Kovář 2 – Novotný.
Program příštího kola (středa 5. září): Netolice – Husinec, Vacov – Volary, Vimperk B – Čkyně, Stachy – Šumavské Hoštice, Lažiště – Vlachovo Březí, Strunkovice – Vimperk A.