V okresním přeboru si nadále drží čisté konto hráči Vlachova Březí, kteří vyhráli v Lenoře. Ztratily celky Volar a Vitějovic, čehož využil Pěčnov a je druhý. Na opačném pólu zůstává trojice, které se ostatní vzdalují.

Lenora / Stožec – Vlachovo Březí 1:4 (1:3). Favorit nenechal od začátku nikoho na pochybách, že si přijel pro tři body. Hosté předčili domácí fotbalisty v pohybu po celém hřišti a vyústěním toho byly čtyři góly v lenorské síti. Domácí tým ještě od většího přídělu zachránil brankář Taranza. Branky: Fleischmann – Hubáček 2, Mráz a Kravčenko. Rozhodoval Hodek.
Nebahovy – Pěčnov 2:3 (2:2). Domácí v první části úvodní půle vyrobili v obraně dvě hrubky, čehož hosté stoprocentně využili. To ovšem Nebahovské „nakoplo" k většímu výkonu a do poločasu zatlačili hosty do defenzívy a zaslouženě vyrovnali. I druhá půle pokračovala tlakem domácích, ale šťastnější byli hosté, kteří z jednoho brejku vstřelili rozhodující gól. Branky: Pešek Petr, Valouch Vladimír – Kochma Miroslav 3. Rozhodoval Trněný.
Vimperk B – Zbytiny 2:0 (1:0). Střetnutí týmů ze středu tabulky bylo zpočátku hodně vyrovnané. Hosté byli fotbalovější, ale do vedení šli domácí brankou Pankratze z penalty. Po přestávce se hra domácích zkomplikovala, když zastavil v 57. minutě brankář útočníka soupeře mimo šestnáctku faulem, za což sudí Harvalík Šetku nemilosrdně ocenil červenou kartou. Domácí však obětavou hrou vedení udrželi a v 75. minutě přidal Klimek druhou branku, která znamenala pojistku tří bodů.
Šumavské Hoštice – Vitějovice 3:2 (2:2). Oba celky měly co napravovat, když v předchozím kole prohrály. Tentokrát se vstup do utkání vydařil domácím, když od 2. minuty vedli brankou M. Hanzala. Ve 22. minutě zvýšil na 2:0 P. Hodina, ale vzápětí hosté kontrovali Fialou. Hned v další minutě měli domácí obrovskou šanci, ale M. Hanzal neproměnil pokutový kop. Stav poločasu srovnal ve 30. minutě vyrovnávací brankou Vlček. Druhý poločas přinesl velmi vyrovnanou hru, ve které měli domácí více šancí. Rozhodnutí padlo v 81. minutě, kdy dal třetí domácí branku J. Hanzal. Rozhodoval Zloch.
Volary – Zdíkov 2:2 (1:1). Domácí nepotvrdili roli favorita. Naopak hosté prokázali, že jim poslední příčka nepřísluší, že mají na víc. Pro domácí je remíza další zbytečnou ztrátou v tabulce. Branky: Lukáš Iliev a Svěchota – Holzknecht a vlastní. Rozhodoval Heinzl.
Vacov B – Lhenice B / Ktiš 6:0 (2:0). Domácí definitivně odskočili z nepříjemných vod tabulky, naopak hosté se tam stále více topí. Zápas se stal především ve druhém poločase jednoznačnou záležitostí domácího týmu. Branky: G. Bujok a Mrázek 2, Čejka a Tesař. Rozhodoval Sýkora.

12. Zdíkov⋌ 8 1 1 6 13:18  4

V okresní soutěži svorně vyhrávali domácí favorité, což se také promítlo do aktuální tabulky.

Borová Lada – Horní Vltavice 7:1 (4:0). Tradiční hraničářské derby začalo hodně neurovnaně. Postupem času však přebrali iniciativu domácí fotbalisté. Po celé utkání pak byli lepší a dokonale využili toho, že hosté hráli od začátku pouze v deseti. Kopačky obula i legenda vltavické kopané František Pokorný, který již chtěl zanechat činnosti. Nakonec se dohrávalo deset proti devíti. Domácím již po zranění hráče nemohli střídat, hosté ani nikoho na střídání neměli. Hvězdou utkání byl autor čtyř branek Jan Zbořil. Po jedné na domácí straně přidali Hovorka, Barantál a Hušek. Za hosty se trefil Muzika. Rozhodoval Brych.
Svatá Maří – Husinec B 6:0 (3:0). Dosud neporažený celek domácích znovu exceloval. Ve dvou zápasech nastřílel třináct branek a pevně sedí na čele tabulky. Hostům se hned od počátku utkání nedařilo. Již v 10. minutě se jim zranil hráč a dohrávali v deseti. Domácí však tuto situaci nepodcenili a předváděli disciplinovaný výkon, který jim přinesl znovu plný bodový zisk. Branky: F. Kukrál 2, D. Kukrál, Košnař, Skalický a Sýs. Rozhodoval Pecha.
Stachy B – Volary B 3:1 (2:0). Před zápasem byli domácí favoritem, body měly zůstat na Staších, průběh zápasu byl ale dost vyrovnaný. V prvním poločase dali branky Voldřichové Josef a Petr, domácí ještě neproměnili pár vyložených šancí. Ale po přestávce hosté hodně zlobili a Trančík snížil. Uklidnění přinesl až Voldřich Petr, který v 80. minutě z přímého kopu rozhodl. Rozhodoval Miko.

1. Svatá Maří⋌ 7 4 3 0 27:10 15
2. Stachy B⋌ 7 4 0 3 18:11 12
3. Bor. Lada⋌ 7 4 0 3 18:13 12
4. Dub⋌ 6 3 2 1 12:11 11
5. H. Vltavice⋌ 7 3 1 3 15:23 10
6. Husinec B⋌ 7 2 1 4  8:15  7
7. Volary B⋌ 7 0 1 6 11:26  1