Trojice týmů v I.A třídě míří svorně na hřiště svých soupeřů a bude obhajovat své pozice v širokém středu tabulky.  Pátý Vacov míří na hřiště Velešína, který se dostal do záchranářských problémů. Vacovští mohou hrát v klidu a případná výhra by jim zajistila pohodovou zimní přípravu. V boji o střed tabulky zavítá Vimperk do Hrdějovic. Týmy si otočily pořadatelství, a tak Vimperk hraje na konci podzimu třikrát venku. Po těsné porážce v Nové Vsi by Vimperští chtěli minimálně bod, porážka by jim mohla následně zbytečně komplikovat situaci v tabulce, kdy se týmy ze spodku tabulky dotahují. Netoličtí byli ještě před čtrnácti dny v klidu, nyní musejí dávat velký pozor, tabulka se odspodu hodně vyrovnala a každý bodík bude důležitý. Zítra jedou na béčko Roudného, které potřebuje nutně bodovat. A pokud se mu to podaří, dostanou se do problémů právě Netoličtí.

Do Dřítně dnes zajíždí náš jediný tým v A skupině I.B třídy ze Lhenic. Po třech výhrách se Lheničtí posunuli do středu tabulky a rádi by své výkony z posledních týdnů potvrdili. V Dřítni se však jen tak lehce neboduje.

B skupina I.B třídy čítá šestici našich zástupců. Zajímavý bude určitě pošumavský souboj Čkyně – Stachy, kdy změří síly třetí ze čtvrtým v tabulce a může to být velice dobrý zápas. Doma dnes hraje Husinec a přivítá na svém hřišti suverénního lídra tabulky z Blatné. Bylo by hezké, kdyby domácí zopakovali duel s béčkem Oseka, ale Blatná je soupeřem ještě o minimálně kategorii silnějším. K důležitému zápasu do Štěkně jedou Strunkovičtí. V duelu týmů ze spodní části tabulky si vítěz může trochu oddychnout, poražený se naopak dostane do problémů. O důležité body se poperou Záblatští v Kestřanech. V minulém kole doma zbytečně ztratili proti soupeři z Chelčic a jsou znovu na sestupovém místě. Na malém a hrbolatém hřišti to však nebude jednoduché. Zítra se představí na domácím hřišti béčko Lažiště v duelu s Bělčicemi. Domácí nutně potřebují body a uvidíme, zda se jim podaří doplnit sestavu o některé pendly z áčka, které hraje dopoledne v Třeboni. Bodovat je přímo nutností.