A ve skupině A vedoucí duo Lažiště - Sousedovice se zbavilo pronásledovatele ze Čkyně, která překvapivě padla ve Stachách. Vypadá to, že Lažiště i Sousedovice mají na začátku jara výbornou formu.

Ve skupině C jsou na tom ze Strakonicka nejlépe sedličtí, kteří ztrácejí na vedoucí Semice čtyři body. Semice však mají ještě zápas k dobru.. V okresním souboji se béčko Oseka rozešlo smírně s Bělčicemi, které bojují na chvostu tabulky.

Výsledky skupiny B:

Zdíkov – Lhenice 1:6 (1:4), Nový – Balica, Iliev 2, Beran, Mahák, Stachy – Čkyně 1:0 (0:0), Pek, Netolice – Lažiště 1:4 (1:3), Reindl – Hrbek 2, Volmut, Sedláček, Volyně – Sousedovice 0:2 (0:1), M. Glazunov, Duba, červené karty 1:0 (68. Myslivec), Dříteň – Cehnice 1:1 (1:0), Pojer z penalty – Čech, Chelčice – Vlachovo Březí 1:0 (1:0), Tesař, červené karty 0:1 (70. Kalčík), Vacov B – Strunkovice 1:3 (0:2), Bujok – Šimčík, Kureš, Žurek.

 1. Lažiště 16 14 0  2 45:10 42
 2. Sousedovice 16 13 0  3 47:16 39
 3. Čkyně 16 11 1  4 30:18 34
 4. Lhenice 16 10 2  4 46:17 32
 5. Strunkovice 16  8 3  5 36:36 27
 6. Cehnice 16  8 2  6 22:26 26
 7. Netolice 16  7 2  7 35:26 23
 8. Stachy 16  7 1  8 29:42 22
 9. Volyně 16  6 3  7 25:22 21
10. Chelčice 16  4 3  9 19:26 15
11. Dříteň 16  4 2 10 26:40 14
12. Vl. Březí 16  3 5  8 15:31 14
13. Vacov B 16  4 0 12 22:46 12
14. Zdíkov 16  0 2 14 18:59  2

Výsledky skupiny C:

Kovářov – Sepekov 4:2 (1:2), Jarošík z penalty, Jan Růzha, Janeček, Novák – Tupý, Bolek, Sedlice – Kluky 4:1 (1:1), Dumský 2, Mikeš, Vaněk – Strnad, Mirovice – Chyšky 1:0 (1:0), Kukač vlastní, Božetice – Putim 4:1 (2:1), J. Fara 2, Čanda, Jíška – Šťastný, Osek B – Bělčice 1:1 (0:0), Čapek – Lukáš Krameš, Kestřany – Semice 0:5 (0:0), Keclík 3, Zborník, Mendel, Hradiště – Podolí 5:0 (2:0), Pichlík 2, Moravec, Blažek, Rybár.

 1. Semice 15 13 0  2 56:15 39
 2. Sedlice 16 11 2  3 39:17 35
 3. Chyšky 15  8 3  4 30:19 27
 4. Putim 16  8 3  5 42:39 27
 5. Hradiště 16  7 4  5 37:23 25
 6. Sepekov 16  7 1  8 31:30 22
 7. Mirovice 16  6 3  7 31:32 21
 8. Osek B 16  6 2  8 29:36 20
 9. Kovářov 16  6 2  8 35:47 20
10. Božetice 16  5 4  7 31:29 19
11. Kluky 16  5 4  7 33:42 19
12. Bělčice 16  4 4  8 25:46 16
13. Kestřany 16  3 3 10 26:47 12
14. Podolí II 16  3 3 10 21:44 12