Vacov – Mirovice 1:1 (0:0). Pro oba týmy velice důležitý zápas. První poločas nepřinesl žádnou strhující hru a šancí bylo jako šafránu. Brankáři moc příležitostí k vyniknutí neměli. Úvod druhého poločasu byl jakýmsi čekáním na chybu soupeře. Po hodině hry dostal míč za mirovickou obranu Ketzer, postupoval sám na gólmana a šanci proměnil – 1:0. Domácí se však z vedení neradovali dlouho. Po jejich ruce ve vlastní šestnáctce se kopala penalta, kterou proměnil Vodňanský. Následné šance obou týmů zůstaly nevyužity, a tak se body dělily na obě strany.

Sezimovo Ústí – Lažiště 1:1 (1:0). Hosté zajížděli na předměstí Tábora v hodně okleštěné sestavě a na střídačce měli pouze náhradního gólmana Suchého. Pro oba celky to bylo dost důležité utkání, domácí by se výhrou posunuli do horní poloviny tabulky, hosté by zase dorazili týmy před sebou na chvostu tabulky. První půle přinesla více radosti do domácího tábora fanoušků, když dal vedoucí branku Nikl. Hosté nesložili zbraně a bojovali alespoň o bod. Ten jim ve druhém poločase vystřelil Švec. Bod ze hřiště soupeře se v každém případě počítá.

Milevsko B – Vimperk 1:1 (0:1). Vimperští neprožívají zrovna dobré výsledkové období. Navíc do Milevska odjížděli v hodně okleštěné sestavě, takže se asi žádný velký zázrak čekat nedal. Ale hosté se semkli, bojovali a již ve 12. minutě šli do vedení, když branku vstřelil Samohejl. Domácí se od té doby snažili o vyrovnání, ale vimperská obrana odolávala. Nakonec padla až deset minut před koncem utkání, kdy dal vyrovnávací branku domácích Jan Málek. Na hřištích béček klubů, které mají první týmy ve vyšších soutěžích, je jakýkoliv bodový zisk vždy dobrý.

1. Protivín⋌ 12 11 1 0 39:8  34
2. Blatná⋌ 12  7 2 3 27:16 23
3. Bernartice⋌ 12  7 2 3 22:15 23
4. Vodňany⋌ 12  6 2 4 29:21 20
5. Týn⋌ 12  5 4 3 28:21 19
6. Milevsko B⋌ 12  5 3 4 20:18 18
7. Vacov⋌ 12  5 1 6 25:31 16
8. Sok. S. Ústí⋌ 12  3 6 3 22:23 15