Lažiště – Hradiště 5:3 (4:1). Doma se zatím Lažišťským daří a dobře začali i tentokrát. Z úvodního tlaku vytěžili dva rychlé góly z kopaček Hrbka a Friše. Když v závěru první půlhodinky hry přidali další dva góly Žák a Cais, vypadalo to s hosty na ručník. Chvíli nato se však Hradišti podařilo dát první branku Bílým. Vstup do druhého poločasu byl ze strany domácích přímo katastrofální. Po dvou minutách si po předchozí chybě ve středu hřiště dali vlastence a za další dvě minuty přišla další chyba ve středu hřiště, hosté po křídelní akci prošli po brankové čáře až před lažišťskou svatyni a dali Plicem kontaktní gól. Naštěstí pro domácí našel po dalších dvou minutách centr Chalupy hlavu Friše a bylo to 5:3. Od té chvíle se toho již moc na hřišti neudálo a domácí si tři body již pohlídali.

Olešník – Vimperk 4:0 (3:0). Vimperští v týdnu před utkání udělali změny na trenérských postech, aby dali mužstvu nový impuls. Tým vedený Michalem Uhlíkem však na Olešník nestačil. Domácí byli na utkání velmi dobře připraveni a Vimperští navíc nedokázali uhlídat Šímu, který jim nastřílel tři branky. Rozhodnuto bylo prakticky po prvním poločase, kdy se ještě před zmiňovaným Šímou trefil do černého Mertl.

Vacov – Milevsko B 0:2 (0:0). Zbytečně ztracené body. Domácí nezačali zápas vůbec špatně, ale neproměňovali šance. „V prvním poločase jsme byli lepším týmem a vytvořili si po standardních situacích snad pět dobrých příležitostí. Tentokrát však při nás nestálo střelecké štěstíčko. I po změně stran jsme hráli dopředu, ale soupeř nás potrestal z rychlých protiútoků. Škoda ztracených bodů,“ komentoval utkání předseda vacovského klubu Václav Hanzlík.

Netolice – Katovice 0:0. Netoličtí neměli z pěti kol ani bod, naopak hosté vedli tabulku. Utkání přineslo především tvrdý boj s řadou spálených šancí. Z domácí strany nakonec první bodík, který by měl tým nastartovat. Tabulka se však začíná nepříjemně rozdělovat.