Netolice – Dobrá Voda 3:0 (2:0). Navázat na venkovní vítězství měly za cíl Netolice v domácím zápase s Dobrou Vodou. Pro toto utkání nebyl připraven zraněný Cibuzar a také druhý brankář Kabelka. Naopak již mohl nastoupit Urban a na lavičce zůstal Mužík, který se také vrátil po zranění. Úvod zápasu byl rozháraný z obou stran a ani jeden celek si nedokázal vícekrát přihrát. Až ve 21. minutě utekl obráncům domácí Jirkovský a z hranice vápna se trefil přesně do pravé horní části branky – 1:0. Hosté měli příležitost ze standardní situace, ale hlavička mířila vedle. Domácí Vlášek po pěkném centru Pivoňky hlavičkoval taktéž vedle. Zato ve 41. minutě již byl přesnější, zpracoval si centr a na bližší tyč prostřelil hostujícího brankáře – 2:0. Druhé dějství začalo třetí brankou domácích. V 51. minutě poslal Urban křižný pas na Jirkovského a ten šel sám na brankáře, kterého dokázal prostřelit pod horní tyčku branky – 3:0. Netoličtí po tomto gólu předváděli pohledné kombinace a mohli přidat další branky, ale Vlášek trefil břevno a další pokusy skončily mimo branku. V poslední desetiminutovce mohli ještě korigovat skóre zápasu hosté, ale hlavička Tomandla po rohu šla nad, zápas skončil 3:0 a domácí fotbalisté tím tak potěšili opět slušně zaplněnou diváckou tribunu.

Vimperk – Slavia České Budějovice 1:5 (0:2). Ve dvou domácích zápasech dal Vimperk po pěti brankách, ale bylo jasné, že utkání se Slávií bude o úplně něčem jiném. Přijel zkušený tým, který má za sebou plno velkých bitev v této soutěži. Navíc Vimperské musela nahlodat pětibranková porážka z minulého kola na béčku Roudného. Do vedení šli již po deseti minutách hosté, když síť domácí branky rozvlnil T. Kinderman. Druhou branku přidali hosté ve 25. minutě a jejím autorem byl Šanda. po poločasovém mytí hlav v domácí kabině se hra Vimperka přeci jenom trochu zvedla a vyústěním toho byl kontaktní gól Vondráška z pokutového kopu v 57. minutě. Zbývalo tedy ještě poměrně dost času pokusit se zápas otočit. Ale závěr utkání znovu patřil hostujícímu celku, který přidal další tři branky. V 72. minutě se přesně trefil Wejskrab, o tři minuty později Arnold a minutu před koncem utkání pečetil výhru hostů pátou brankou Jarkuliš.
„Není tentokrát co hodnotit! Musíme rychle zapomenout a jedeme dál. Čekají nás další těžké zápasy," komentovali vysokou porážku domácí trenéři.

Nová Ves / Brloh – Vacov 4:4 (2:3).  Na malém hřišti v Nové Vsi to nemá nikdo jednoduché. Je to o velkém množství soubojů a fotbal zde bolí. Zápas to byl takový bláznivý. Domácí šli do vedení již ve 3. minutě brankou Fischera a domácí ostrostřelec navíc ve 22. minutě zvyšoval na 2:0. Hosty naštěstí tento vývoj zápasu nepoložil a stačili skóre ještě do poločasu dokonale otočit. Ve 25. minutě dal kontaktní gól R. Mach, ve 32. minutě vyrovnal Ketzer a o dalších pět minut později dostal hosty do vedení vlastní gól domácího Sekery. A když po deseti minutách druhého poločasu přidal Ketzer svůj druhý gól, kterým zvýšil na 4:2 ve prospěch hostů, zdálo se, že všechny body poputují na Šumavu. Ale za chvíli bylo vše zase úplně jinak. V 60. minutě dal kontaktní branku domácí Švarc a o tři minuty později vyrovnal Ďurica. Tentýž hráč musel čtvrt hodiny před koncem opustit hřiště po červené kartě, ale Vacovští již nedokázali nabídnutou přesilovku využít. Vezou si tak z Nové Vsi jeden bod, přestože již sahali po všech třech.