V prvním ze dvou tradičních hokejových klání, jimiž prvoligoví fotbalisté Dynama končívají kalendářní rok, vyhráli ti dříve narození nad svými mladšími spoluhráči 13:4 (pokud se nám podařilo všechny góly zaregistrovat, neboť středeční utkání v Pouzar aréně se obešlo bez rozhodčího a po gólu se nezačínalo vhazováním puku uprostřed haly, ale další akce podobně jako při basketbale rovnou od koncové lajny).

Skóre otevřel trenér Luboš Urban: „A mám splněno," zaradoval se, splněno ale ještě zdaleka neměl a nakonec byl s pěti góly kanonýrem zápasu. Na 2:0 zvýšil Jiří Kladrubský. „A je po nich," správně odhadl průběh utkání trenér brankářů Pavol Švantner, jenž také hájil barvy vítězného týmu. Gól sám ale nedal, ty stříleli jiní (Urban 5, Kalod 3, Kladrubský a Vozábal 2, Vácha – Koreš 2, Hora, Podstavek).

Z mladých se trefil jako první Štěpán Koreš, a přestože korigoval až za stavu 9:0, lavička jeho týmu prolomení střelecké smůly přijala s obrovským nadšením… Stejně tak, když Ladislava Volešáka v bráně překonali pak i Jakub Hora a Matej Podstavek, kteří zřejmě příliš času na ledě s bruslemi neprožili…

Až ke konci utkání a jen v civilu dorazili do prochladlé Pouzar arény Vošahlík, Klesa, Hanzlík, Funda, Herzán a Machovec. „Zda se nebáli vyjet na led? To ne, měli v rámci rekonvalescence místo hokeje speciální přípravu v posilovně," vysvětlil kustod prvoligového klubu Radomil Procházka ml. a dodal, že odveta na ledě se bude hrát v pátek opět v Pouzar aréně, zatímco ve čtvrtek fotbalisté Dynama mají beachvolejbal v hale na Vltavě.