„Čeká nás ale ještě kvalitnější soupeř, než jakým byla Jihlava," varoval před cestou na sever Čech trenér Dynama David Horejš.

Jak se ukázalo, věděl, co říká. Hráči Teplic, pro které sobotní zápas byl předligovou generálkou, měli od začátku utkání hru pevně ve svých rukou a hosty z jihu Čech nakonec poslali domů s pětibrankovou nadílkou. „Poprvé jsme byli na přírodní trávě, i to bylo znát," podotkl Horejšův asistent Pavol Švantner.

Už ve 12. minutě otevřel skóre zápasu Jeřábek, jehož hlavičku sice zastavila tyč Křížkovy branky, jenže odražený míč vzápětí vrátil do sítě. Hosté ve snaze vyrovnat poté sice hru vyrovnali, ve 25. minutě však po chybě v rozehrávce Hora z hranice velkého vápna zvýšil na 2:0.
Z další velké šance domácí Vaněček sice Křížkovu svatyni přestřelil, tři minuty před odchodem do šaten ale týž hráč už mířil přesně a po Krobově ideálním centru hlavou dal třetí gól Teplic.

Do druhého poločasu poslali trenéři Dynama do hry hned sedm čerstvých hráčů, v pohodě hrající Telice však nadále otěže hry pevně držely ve svých rukou a brzy po začátku druhého dějství Hajdušek, jenž šel do brány za Křížka, musel zasahovat po dělovce Ljevakoviče a krátce nato Nivaldo přidal už čtvrtý gól svého týmu.

Své šance pak sice Vošahlík s Vachouškem nevyužili, ale pět minut před koncem na konečných 5:0 pečetil Červenka.

Teplice - Dynymo ČB 5:0 (3:0) - Branky: 12. Jeřábek, 26. Hora, 42. Vaněček, 55. Nivaldo, 85. Červenka. Diváci: 250. Rozhodčí: Hrubeš – Ratajová, Pospíšil. Teplice: Grigar – Vondrášek, Jeřábek, Šušnjar, Krob – Ljevakovič (63. Vachoušek), Kučera (66. Soungole) – Fillo (46. Nivaldo), Hora (63. Červenka), Hyčka (66. Urma) – Vaněček (63. Vošahlík). Dynamo: Křížek – Klesa, Šourek, Novák, Funda – Ča᠆voš, Kladrubský – Wermke, Benát, Táborský – Kalod, 2. půle: Hajdušek – Klesa, Šourek, Novák, Kladrubský – Hála, Čermák – Vopat, Kadula, Pešek – Matějka.
Dynamo jun. – Třeboň 5:0 (4:0) – Hned v úvodu domácí na soupeře vletěli a v 7. minutě vedli 3:0: ve 3. min. otevřel skóre hbitý Bálek, dvě minuty nato přidal Kadlec z vápna druhý gól a úvodní kanonádu svého týmu završil znovu Bálek z penalty za faul na Blažka. Další dva góly pak v 18. a 42. min. přidal s velkou chutí hrající Matoušek. Před 20 diváky řídil Crkva.
Příbram – Dynamo 0:0, prvoligové devatenáctky.