Lažiště nejprve porazily v semifinále celek Vltavín Praha a postoupily tak do finále. V něm měly větší štěstí, když na penalty zdolaly Horní Měcholupy.

Semifinále: FK Lažiště – Vltavín Praha 2:0 (1:0) Branky za domácí: Ketzer, Albert.
V prvním duelu se hrál kombinační fotbal, ve kterém ale měli více ze hry domácí. Vltavín sice vyrážel do nebezpečných brejků, ale defenziva Lažišť pracovala bez chyby. Výborně také zachytal domácí brankář Vlk, který svůj tým hned několikrát podržel.

Finále: FK Lažiště – Horní Měcholupy 1:1 (0:1) Branky za domácí: Hrbek, rozhodující penalta Švec.
Ve finále Lažiště nezačaly vůbec dobře a brzy prohrávaly o jednu branku. Po přestávce se ale domácí zlepšili a dokázali vyrovnat, když se trefil zkušený Hrbek. V závěru měl soupeř spoustu nebezpečných standardních situací, ale lažišťská obrana s výborným brankářem Vlkem za zády odolala. V poslední minutě postupovali domácí útočníci na jediného obránce soupeře, ale ten jim k jejich smůle stačil vypíchnout přihrávku. V dramatickém penaltovém rozstřelu se zaskvěl už poněkolikáté během turnaje Vlk, který dokázal chytit jednu z penalt. Střelci FK Lažiště ani jednou nezaváhali a s celým týmem se mohli radovat ze zisku poháru.

Trenér Vladan Pokorný: „V Protivíně jsme sehráli v rámci turnaje dvě kvalitní utkání, což je pro mě nejdůležitější. Vítězství je jen nadstavba a odměna pro hráče za velmi dobrý přístup k přípravě. Ve finále jsme měli tak dvacet minut ztuhlé nohy z předešlého zápasu a nehráli dobře. Poté ale opět hráči předvedli bojovný výkon, který jim vynesl kýžené vítězství. Dařilo se především naší obraně a gólmanovi. Začátek sezony se blíží, takže doufám, že si naší formu přeneseme do mistrovských utkáních, kde bude hodně potřeba."

Sestava Lažišť: Vlk J. – Macek, Ketzer, Vlk O., Albert, Kotrch, Szep, Král, Kučera, Švec, Kubát, Tesárek, Hrbek, Vaculka.