Ve skupině A si všechny tři vedoucí celky se soupeři poradily. U Husince a Záblatí se to na domácích hřištích čekalo, Dub se na tři body v Nebahovech pořádně nadřel. Výhrou ve Vitějovicích si v tabulce opět pomohlo béčko Lhenic.

Husinec – Zbytiny 4:0 (1:0). I když dali domácí v prvním poločase pouze jednu branku, soupeře k ničemu nepustili. Plno šancí totiž neproměnili. Ve druhém poločase to bylo se střeleckou potencí o něco lepší, přesto mohlo být vítězství daleko vyšší. Hosté neměli ani jednu vážnější šanci. Branky: Babka, P. Ťápal, Vojtíšek a Štangret.

Záblatí – Volary B 6:1 (2:1). Domácí měli rychlý start do utkání a Klabouchem se dostali do dvoubrankového vedení. Poté polevili na tempu a hosté z penalty snížili. Po změně stran přidal Klabouch svou třetí branku a Záblatští se pak ještě trefili třikrát. Hráli v tréninkovém tempu a s jistotou brali tři body. Branky: Klabouch 3, Mir. Kolafa, Lachkovič a Halounek – Tůma.

Nebahovy – Dub 0:1 (0:1). Zápas nevalné úrovně. Hosté hráli svou typickou hru na rychlé brejky rychlonohého Friše a dravého Noska a právě on ve 22. min. rozhodl jedinou brankou o výsledku utkání. Domácím se hra příliš nedařila a byla plná nepřesností. Ve 2. poločase se více diskutovalo než hrálo, a tak se na výsledku již nic nezměnilo.

Vitějovice – Lhenice B / Ktiš 0:1 (0:0). První poločas přinesl vyrovnanou hru, domácí byli před brankou soupeře několikrát nebezpeční, ale bez brankového efektu. Po změně stran se obraz hry nezměnil, jen domácí nedokázali odrazit ojedinělý nájezd soupeře, z něhož dal vítěznou branku Petr Šíma.

8. Volary B 0 0 8 7:48 0

Ve skupině B oba vedoucí celky vyhrály, takže na čele nic nového. Na třetí příčku se znovu vrátil Zdíkov. O páté místo pro postup do skupiny, ve které se bude bojovat o I.B třídu, to ještě asi bude hodně dramatické.

Stachy B – Vacov B 0:2 (0:2). Domácím nepřišel brankář, a tak chytal hráč z pole, ale utkání celkově bylo vyrovnané a rozhodla lepší produktivita hostů.V prvním poločase zužitkovali dvakrát přečíslení domácí obrany a zápas rozhodli. Branky: Hanzlík a Zitta.

Zdíkov – Horní Vltavice 3:0 (1:0). Domácí byli v duelu se soupeřem, který na podzim ještě nevyhrál, jasnými favority. Ale po pravdě řečeno, dlouho to tak nevypadalo. Zdíkovští šli do vedení až těsně před přestávkou. Porada v kabině mezi poločasy byla natolik plodná, že ve druhé části již nebylo o vítězi utkání pochyb. Branky: Pešek 2 (1x11), vlastní.

Volary – Šumavské Hoštice 5:2 (3:0). Domácí vstoupili do utkání ve velkém stylu a po prvním poločase bylo prakticky rozhodnuto. Po přestávce se sice dostali ke slovu i hosté, když Volarští trochu v tlaku polevili, ale na vítězství a třech bodech pro domácí již to nic neřešilo. Branky: Martin Sedlák, Klement, Sládeček, Kubát (11) a Peter – Vašura a J. Gaier (11).

Svatá Maří – Borová Lada 4:1 (0:0). První poločas domácí diváky ani trochu neuspokojil. Teprve po přestávce se domácí rozpomněli na lepší fotbalové doby a z převahy si čtyřmi brankami vystříleli zasloužené vítězství. Branky: P. Sýs, Košnař, Topka a M. Sýs – Hovorka.

1. Vacov B 7 1 0 32:7 22
2. Volary A 6 1 1 38:12 19
3. Zdíkov 4 1 3 25:17 13
4. Borová Lada 4 0 4 17:23 12
5. Šumavské Hoštice 3 2 3 11:17 11
6. Svatá Maří 3 0 5 20:24 9
7. Stachy B 2 0 6 10:28 6
8. Horní Vltavice 0 1 7 11:36 1