V okresním přeboru všechna tři vedoucí mužstva naplno bodovala, a tak se v tabulce nic nezměnilo. Volarští sice dohrávali v deseti, přesto porazili béčko Vacova, Husinec si poradil ve Ktiši s béčkem Lhenic a Pěčnov hrál v Lenoře jen 48 minut, pak utkání skončilo pro malý počet hráčů domácích.

Volary – Vacov B 3:2 (1:2). Vacovská rezerva se představila jako houževnatý soupeř a celý první poločas diktovala tempo. Hosté se dokonce dostali do dvoubrankového vedení a navíc šli Volarští v závěru poločasu do deseti, když Kubát neunesl zákrok vacovského hráče na něho samotného a sudí jej nepotrestal podle jeho představ, tak nesportovně strčil do rozhodčího. Vyloučení dostalo hosty na koně a domácí do útlumu. Jediným světlým okamžikem domácích byla parádní trefa Svěchoty ze 40 metrů přesně do horního růžku branky. Ve druhém poločase domácí konečně zabrali, a i když byli v deseti, předváděli svou hru. Přišlo vyrovnání a dlouho to vypadalo, že se soupeři rozejdou s dělbou bodů. Nakonec dokázali přeci jenom strhnout domácí vítězství na svou stranu a v podprůměrném utkání získali všechny tři body. Pochvalu zaslouží rozhodčí Zloch, který i přes výše zmíněný incident dovedl utkání až do konce. Branky: Svěchota, J. Tischler a R. Tischler – Bujok a Kopáčik.
Šumavské Hoštice – Čkyně B 3:2 (2:1). Utkání začalo hodně rušně a domácí šli již ve 3. minutě do vedení, ale o další tři minuty později soupeř stav vyrovnal. Domácí však byli viditelně lepším týmem a na přestávku šli zaslouženě za jednobrankového vedení. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, ale domácí jedou na vítězné vlně a další tři body si zaslouženě uhráli. Branky: Gaier, Bártík a Tůma – J. Stejskal a Lukeš. Rozhodoval Háša.
Lhenice B/Ktiš – Husinec 0:3 (0:0). Lídr přeboru se hodně nadřel, aby si odvezl všechny tři body. Domácí postrádali sedm zraněných, přesto statečně bojovali a dlouho drželi čisté konto. I na vedoucí branku Slavoje odpověděli dvěma šancemi, ve kterých měli blízko ke skórování. Slavoj potvrdil své vítězství až v závěru utkání druhou brankou a třetí přidal se závěrečným hvizdem rozhodčího Háši. Hosté ještě orazítkovali v utkání břevno a tyč domácí brány. Dvě jejich branky dal Hrdlička, jednu přidal Mráz.
Lenora – Pěčnov 0:4 (0:4) nedohráno. Domácí k utkání podrobnosti nesdělili, ale dle informací bylo utkání ukončeno ve 48. minutě proto malý počet hráčů. Do té doby dal dvě branky hostů Zatloukal, po jedné Wimberský a Štangret. Rozhodoval Tomaščík.
Borová Lada – Nebahovy 2:6 (0:3). Ani z Borových Lad k utkání nic nesdělili. V souboji ze spodku tabulky se Nebahovští svému soupeři vzdálili a vše vypadá na to, že Borová Lada na chvostu zůstanou. Branky: L. Hovorka a Beneš – Starý 2, V. Rosa (11), Valhoda, Pešek a vlastní. Rozhodoval Šraděja.

10. Borová Lada           2 1 11     27:59    7

Ve skupině o umístění zvítězili v souboji dvou vedoucích celků Zbytinští na béčku Vlachova Březí a kráčejí si k prvenství v tabulce. Další vyrovnaná dvojice Vitějovice – Stožec se rozešla smírně a Stožec se díky lepšímu skóre dostal na druhé místo tabulky.

Dub – Svatá Maří 2:1 (1:0). V prvním poločase byli domácí jednoznačně lepší, ale svou převahu vyjádřili pouze jedinou brankou. Po hodině hry si gólman hostů vysloužil červenou kartu za kritiku rozhodčího a šel do kabin. V brance jej nahradil hráč z pole a hosté kupodivu začali hrát lépe. Stav dokonce srovnali, ale na víc již neměli a domácí si nakonec došli pro tři body. Branky: Friš 2 – Sýs (11). Rozhodoval Barták.
Vlachovo Březí B – Zbytiny 1:3 (0:1). V prvním poločase byla hra docela vyrovnaná a domácí drželi s lídrem tabulky krok. Po změně stran však měli více ze hry hosté a po zásluze si dokráčeli pro všechny tři body. Branky. V. Dejme – Ludačka 2, Lebeda. Rozhodovala Ambrožová.
Vitějovice – Stožec 1:1 (0:0). Z Vitějovic známe pouze výsledek, hosté se ziskem jednoho bodu dostali v tabulce před béčko Vlachova Březí. Branky: Solčany – Fleischmann. Rozhodoval Harvalík.

1. Zbytiny                     8 2 1     42:21  26
2. Stožec                     6 1 4     42:27  19
3. Vl. Březí B                 6 1 3     22:16 19
4. Vitějovice                 5 3 2     27:13  18
5. Dub                     4 1 5     22:27  13
6. Horní Vltavice             2 0 8     15:40    6
7. Svatá Maří                 1 0 9     16:42   3