Favorit soutěže ze Záblatí potvrdil, že to s návratem do I.B třídy myslí vážně. Podruhé braly body i celky Šumavských Hoštic a béčka Čkyně. Výsledky dávají tušit, že nás čeká zajímavý soutěžní ročník.

Borová Lada – Vitějovice 2:2 (1:2). Tým Borových Lad má druhou remízu v sezoně. Musel se k ní proti papírovému favoritovi pořádně prokousat. Do vedení šli po půl hodině hosté brankou Raušera. O chvíli později vyrovnal Rypl, ale hosté dokázali do přestávky ještě kontrovat. Podruhé je do vedení dostal Klein. Půl hodiny před koncem utkání však znovu srovnal stav Rypl, do konce utkání se již nic mimořádného nestalo, a tak si oba celky připsaly po bodu.

Šumavské Hoštice / Lažiště B – Netolice B 5:1 (1:1). Hosté se ujali vedení hned ve 2. minutě Dvořákem po nedorozumění domácí obrany. Pak se hrál vyrovnaný zápas a o vyrovnání se postarali znovu hosté, když si po centru M. Mráze srazil Rybáček míč do vlastní branky. Ve druhém poločase byli domácí mírně lepší, vytvářeli si víc šancí a dávali i góly. V 52. min. skóroval střelou pod horní tyč Hrabák, v 76. min. rozhodčí V. Heinzl nařídil pokutový kop (hra rukou), který proměnil J. Hanzal. Minutu poté se prosadil M. Vašura a skóre uzavřel v 81. min. svou druhou brankou J. Hanzal. Výsledek byl pro hosty za předvedenou hru krutý.

Dub – Zbytiny 2:5 (1:1). Po remíze v Husinci se čekalo, že všechny body zůstanou doma. Do vedení však šli hosté, když se přesně trefil Lenc. Domácí sice srovnali kanonýrem Frišem, ale do přestávky vrátil Zbytinským vedení Kostík. Ani ve druhém poločase se domácím nedařilo. Třetí branku jim dal Hettner a na 1:4 zvýšil deset minut před koncem znovu Kostík. Domácí ještě snížili Choďjušem, ale poslední ránu jim zasadil Lebeda.

Svatá Maří – Husinec 0:6 (0:1). Domácí favoritovi vzdorovali jen v prvním poločase, přesto dostal hosty do vedení Kneifl. Druhý poločas byl prakticky na jednu bránu. Druhou branku hostů dal Wágner a na 0:3 zvýšil po půl hodině hry Daněk. Další dvě rychlé branky přidali M. Zelený a znovu Daněk. Půltucet završil deset minut před koncem Brischten.

Záblatí – Volary 14:1 (6:1). Začátek sezony naznačuje, že ani v tomto soutěžním ročníku Volarští nenaváží na roky, kdy hráli líbivý fotbal s ambicemi do vyšší soutěže. Favorit utkání si otevřel střelnici a soupeři nedal vůbec žádnou šanci. Branky: Janošťák 3, Kolda 2, M. Kolafa, Lukeš, M. Nerad, Lachkovič, Černý, Růžička, Vorlíček, Kvasnička a Balica – Tokár.

Lhenice B – Nebahovy 1:5 (0:4). Po vysoké výhře na béčku Netolic tentokrát Lhenická záloha totálně selhala. Nebahovští naopak nahradili domácí dvoubodovou ztrátu s Borovkou. První poločas patřil střelecky jasně hostům, kteří si mohli po přestávce své vedení pouze v poklidu hlídat. Branky v prvním poločase stříleli Pešek, P. Rosa, Mráz a R. Cinádr. Domácí deset minut po přestávce snížili Jeníčkem, ale poslední slovo měli znovu hosté, a to D. Novým.

Čkyně B – Horní Vltavice 5:0 (2:0). Domácí favorit měl od začátku mírnou převahu a do vedení šel brankou z penalty, kterou proměnil M. Turek. Před poločasem zvyšoval Had. Ve druhém poločase výhru postupně potvrdili JU. Stejskal, F. Fleischmann a podruhé v utkání M. Turek.