Záblatí – Vacov 0:6 (0:3). Hosté si v minulém kole zkomplikovali boj o postup domácí prohrou se Lhenicemi. Poučeni touto ztrátou přijeli do Záblatí maximálně soustředěni.
Hned první akce hostů skončila vedoucí brankou, když domácí obrana nestačila na naskakujícího hlavičkáře soupeře. Vedení Vacovské uklidnilo a v klidu si hráli svou hru a postupně si vytvářeli tlak. Z toho také zvýšil Ketzer povedenou střelou na 0:2. Hostům pak ještě nahrálo do karet přísné vyloučení domácího stopera Lachkoviče. Přesto se do slibné šance dostali domácí a hlavička Kolafy skončila na břevně Formánkovy svatyně. Ještě do přestávky se však znovu po úniku trefil Ketzer a hosté vedli 0:3. Další šance buď Vacovští neproměnili, nebo domácí branku zachránil gólman L. Sarauer.

Po přestávce již trochu opadly emoce z prvního poločasu po vyloučení Lachkoviče. Hosté si v klidu drželi územní převahu, kterou postupně zúročili dalšími třemi brankami. Jejich největší soupeř z čela tabulky, celek ze Zlivi, prohrál na béčku Prachatic, a tak se náskok týmu z Českobudějovicka smrskl na dva body. O to více musí Vacovské mrzet minulá domácí porážka.