Borová Lada – Zbytiny 4:0 (1:0). Dlouho nebylo o vítězi rozhodnuto. Ještě čtvrt hodiny před koncem utkání domácí vedli brankou Hovorky pouze 1:0. Závěr utkání však byl jasně pod taktovkou Borovky. Hovorka přidal druhý gól a výhru domácích ještě potvrdili Ondřich a J. Miko.

Dub – Čkyně B 3:4 (2:2). Vyrovnané utkání od začátku až do konce. Domácí tým dostal hned v úvodu do vedení Friš. Kolem třicáté minuty padly v rychlém sledu tři branky. Nejprve otočil stav ve prospěch hostů dvěma góly Z. Stejskal, vzápětí vyrovnal Soumar. Za stavu 2:2 se šlo na přestávku. Ve druhém dějství dostal hosty do vedení znovu Z. Stejskal a na rozdíl dvou branek dal branku V. Krull. Domácí se snažili ještě s utkáním něco udělat, Friš snížil na 3:4, ale vyrovnávací gól již nepadl. tři body tak putují do Čkyně.

Netolice B – Nebahovy 0:0. První bezbranková remíza tohoto soutěžního ročníku. Nebahovští měli skvělý start do sezony a možná mohli pomýšlet na tři body. Zůstávají však nadále bez porážky.

Šumavské Hoštice / Lažiště – Vitějovice 3:0 (0:0). V první půli měli mírnou převahu hosté, ale prakticky si nevytvořili gólovou šanci. Domácí trefili dvakrát horní tyč (Tůma hlavou a Hanzal). Ve druhém poločase byli lepší domácí a zaslouženě zvítězili. Nejdříve se ve 48. min. trefil ze 30 metrů Tůma. V 55. min. trefil tyč Hanzal. V 79. min. dal druhý domácí gól hlavou M. Mráz a skóre pečetil v 88. min. střelou podél brankáře Z. Mráz. (pf)

Svatá Maří – Volary 5:1 (3:0). Prakticky po deseti minutách bylo rozhodnuto. Po brankách Kavana a Vondráška domácí vedli 2:0 a bylo zřejmé, že ani tentokrát Volarští svůj stín nepřekročí. Ještě do poločasu přidal třetí branku Skalický a bylo definitivně rozhodnuto. Stejný hráč přidal v 58. minutě branku na 4:0 a zbytek zápasu se dohrával jen z povinnosti. Hosté sice Wimberským snížili, ale jasnou výhru domácích pečetil Košnař.

Záblatí – Horní Vltavice 10:0 (7:0) nedohráno. Hosté přijeli do Záblatí pouze v sedmi lidech. Bylo tedy jasné, že si favorit může v klidu zastřílet. Ač byli Záblatští v prvním poločase nesčetněkrát zastaveni ve svém snažení praporkem asistenta rozhodčího, stačili dát sedm branek. Ve druhé půli se hrálo pouze patnáct minut. Pak dostal hostující Halabrín červenou kartu, rázem počet hráčů Horní Vltavice nesplňoval pravidly povolený počet a sudí musel utkání ukončit.

Lhenice B – Husinec 2:5 (1:5). Favorizovaní hosté se nenechali zaskočit a naopak lhenické béčko ani druhý domácí zápas nezvládlo. Hosté šli do vedení rychlými brankami M. Zeleného a Wágnera. Za domácí sice snížil Starý, ale závěrečná čtvrthodina první půle znovu patřila hostům, kteří utekli na 1:5 (Novotný, Zelený, Štangret). Ve druhém poločase si hosté již jen hlídali zisk tří bodů. Dopředu se moc nehnali a když se před branku soupeře dostali, šanci neproměnili. Domácí nakonec přidali Michalem Sedlákem druhý gól.