Záblatí – Svatá Maří 8:0 (4:0). I tréninkové tempo stačilo domácím k vysokému vítězství. Hosté si prakticky nevytvořili vážnější šanci k brankovému zakončení. Záblatští si zkrátka jdou v pohodě za postupovým cílem. Střelecky zářil M. Kolafa, který dal šest branek. Dvě připojil Klabouch.

Zbytiny – Vitějovice 1:2 (0:1). Favorizovaní hosté se na tři body hodně nadřeli, na druhé straně Zbytinští doma hrají dobře. Jednobrankové vedení z první půle si nakonec hosté po přestávce pohlídali. Branky: Lebeda – Vlček a Doubek.

Nebahovy – Husinec 3:0 (0:0). V první půli se hrála celkem nezáživná překopávaná bez výraznějších šancí. Bohužel se v průběhu hry domácím zranil nejprve Václav Rosa a v závěru půle též Daniel Nový. Střídáním domácí vyčerpali své dva poslední muže do pole. Ve druhé půli se tito dva věční náhradníci odměnili góly. Nejprve Lukáš Cinádr dosprintoval k chybnému odkopu hostí a nekompromisně bodlem zahájil vítězné tažení domácích. Hned vzápětí se do krásného centru položil Radek Medřický a stav byl hned 2:0. Poté hosté přidali na výkonu, ale domácí obrana spolehlivě jejich snažení odvracela. Na konečných 3:0 zvyšoval po chybě hostujícího gólmana Matyáš Rosa.

Zdíkov – Lhenice B / Ktiš 3:6 (2:2). Jarní zdíkovská mašina se o víkendu trochu zasekla. Hrál se dobrý fotbal, fanoušci viděli devět branek, i když s výsledkem být spokojeni nemohli. Již začátek utkání naznačil, že hosté nepřijeli do Zdíkova jen bránit, ale naopak v první čtvrthodině dali dvě branky. Domácím se však podařilo výsledek do poločasové přestávky vyrovnat. Avšak i úvod druhého poločasu patřil hostujícímu týmu. Lheničtí dali třetí branku z penalty a stav dotáhli až na 2:5. Domácí ještě sice snížili, ale poslední slovo přeci jenom znovu patřilo hostům. Branky: Voldřich, Gašpar a Nový – P. Prenner a Mahák 2, R. Sura a Burda.

Horní Vltavice – Šumavské Hoštice 1:2 (0:1). I přes nepříznivé počasí, kdy dokonce polétával sníh, byl k vidění dobrý fotbal. Domácí hráli s plným nasazením po celé utkání a dvakrát nastřelili břevno. Hosté byli herně lepší, zadní řady jistil spolehlivý gólman a stále jistý stoper V. Pešl. Střelbu hoštických branek obstaral Vincík, za domácí snižoval pět minut před koncem utkání Bihari starší.

Dub – Volary B 13:1 (8:0). Hosté přijeli pouze v osmi lidech a domácím tak vítězství hodně usnadnili. Rozhodnuto bylo již v poločase. Po přestávce se již jen dohrávalo a domácí stále zvyšovali své vedení. Branky: Bartůněk 4, Uher 3, Bartizal a Zámečník 2, Peterka a vlastní – Muzika.

Borová Lada – Volary A 4:4 (2:1). Volarské áčko na jaře ztrácí, kde se dá. I na Borovce byli domácí stále ve vedení. První branku dali již v 7. minutě a v 18. to bylo již 2:0. Hosté sice snížili, ale na začátku druhé půle to bylo znovu o dva góly. Volarští přeci jenom dokázali ještě vyrovnat a vypadalo to, že by mohli skóre otočit. Domácí však byli proti a přidali čtvrtou branku. Ani ta jim však na vítězství nestačila a dvě minuty před koncem hosté podruhé v utkání vyrovnali a odvezli si bod. Branky: Zbořil 3, Ondřich – Marin Sedlák 2, L. Iliev a Wagner.

1. Záblatí 18 2 1 111:13 56
2. Vitějovice 16 1 4 88:25 49
3. Nebahovy 13 3 5 65:21 42
4. Lhenice B / Ktiš 13 2 6 69:42 41
5. Husinec 13 1 7 61:30 40
6. Zdíkov 12 2 7 49:41 38
7. Volary A 10 2 9 60:57 32
8. Šumavské Hoštice 8 5 8 36:46 29