V prvním kole naši tipeři nasbírali poměrně dost bodů a hodili pomyslnou rukavici těm, kteří se vstupem do soutěže vyčkávají s tím, že ještě nevědí, jak na tom jednotlivá mužstva v nové sezoně jsou.

O prvenství v úvodním kole se rozhodovalo při osmi správných tipech z deseti, to znamená při zisku čtrnácti bodů. Jelikož tolik bodů nahráli hned tři hráči, muselo o vítězi kola rozhodnout druhé kritérium, kterým je známá Supertrefa, tedy přesnější odhad vstřelených branek v daném kole. Jelikož se kanonýři tentokrát činili, vyšší odhad byl lepším řešením. Z trojice vpředu nejvíce branek natipovala Hana Bauerová z Jaroškova a právem jí tedy patří vítězství v prvním kole. Od partnera naší soutěže tak získává plastový kufřík s nářadím (cena na dané kolo je vždy uvedena na příslušném kuponu). Cenu má výherkyně prvního kola již připravenu v naší redakci.

Pořadí po prvním kole:

1. –  3. místo
PT0010    Hana Bauerová, Jaroškov                14    14
PT0036    Pavel Kaczko, Volary                    14    14
PT0016    Jan Miko, Borová Lada                14    14
4. –  16. místo
PT0042    Dušan Fiala, Vimperk                    11    11
PT0040    Stanislav Kantor, Vimperk                11    11
PT0038    Jaroslava Kantorová, Vimperk            11    11
PT0012    Ondřej Kraml, Vimperk                11    11
PT0047    Radek Kubiš, Prachatice                11    11
PT0015    Evžen Lampa, Stachy                    11    11
PT0044    Marek Muchl, Prachatice                11    11
PT0046    Jiří Muchl ml., Prachatice                11    11
PT0045    Jiří Muchl st., Prachatice                11    11
PT0031    Marietta Papežová, Prachatice            11    11
PT0007    Jiří Sládek, Javorník                    11    11
PT0053    František Solus, Javorník                11    11
PT0043    Anna Zánová, Prachatice                11    11
17. – 40. místo
PT0027    Ladislav Beran, Volary                    8    8
PT0058    Jaroslav Eckert, Volary                8    8
PT0065    Jana Fusková, Husinec                    8    8
PT0025    Tomáš Had st., Vimperk                8    8
PT0061    Jan Himmel, Horní Vltavice                8    8
PT0004    Milan Karabáš ml., Prachatice            8    8
PT0002    Milan Karabáš st., Prachatice            8    8
PT0003    Milena Karabášová, Prachatice            8    8
PT0013    František Kraml, Stachy                8    8
PT0011    Kristýna Kramlová, Zdíkov                8    8
PT0048    Milan Kubiš, Prachatice                8    8
PT0049    Vlastimil Kubiš, Prachatice                8    8
PT0050    Soňa Kubišová, Prachatice                8    8
PT0006    Michal Kušnirik, Prachatice                8    8
PT0005    Radmila Kušniriková, Prachatice            8    8
PT0041    Václav Levanský, Vimperk                8    8
PT0057    Lucie Martínková, Borová Lada            8    8
PT0034    Božena Mikolášová, Vimperk            8    8
PT0033    Jiří Pfeffer, Vimperk                    8    8
PT0055    Radek Solus, Javorník                    8    8
PT0009    Lukáš Stropnický, Stachy                8    8
PT0056    Josef Vrabec, Borová Lada                8    8
PT0035    Martina Zelenková, Vimperk            8    8
PT0029    Roman Žurek, Strunkovice nad Blanicí        8    8

41. –  52. místo
PT0024    Jaroslav Had, Prachatice                5    5
PT0001    Václav Heinzl, Husinec                    5    5
PT0014    Václav Kraml č.p. 334, Stachy            5    5
PT0008    Iveta Mikešová, Vimperk                5    5
PT0017    Ladislav Miko, Borová Lada                5    5
PT0032    Emanuel Papež, Prachatice                5    5
PT0039    Milan Pelcman, Vimperk                5    5
PT0063    Jiří Pešek, Husinec                    5    5
PT0059    Josef Schneedorfer, Volary                5    5
PT0030    Blanka Štěpková, Prachatice            5    5
PT0062    Jiří Tesárek, Prachatice                5    5
PT0052    Stanislav Vodička, Prachatice            5    5

53. –  56. místo
PT0026    Tomáš Had ml., Prachatice                2    2
PT0018    Martin Louda, Čkyně                    2    2
PT0060    Jan Schneedorfer, Volary                2    2
56. –  61. místo
PT0064    Pavel Fučík, Prachatice                -1    -1
PT0023    Vojtěch Kohout, Vimperk                -1    -1
PT0020    Vojtěch Kohout ml., Vimperk            -1    -1
PT0037    David Král, Vimperk                    -1    -1
PT0051    Stanislav Vodička ml., Prachatice            -1    -1
PT0028    Roman Žurek ml., Strunkovice nad Blanicí    -1    -1
62. –  64. místo
PT0021    Lukáš Kohout, Vimperk                -4    -4
PT0019    Josef Kohout, Čkyně – Spůle                -4    -4
PT0054    Martin Štěrba, Javorník                -4    -4
65. místo
PT0022    Věra Kohoutová, Vimperk                -7    -7