VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Dynamo v pátek přátelsky se Žižkovem

České Budějovice – Fotbalisté obou jihočeských druholigových týmů v pátek hrají přípravná utkání s druholigovými soupeři: Dynamo ČB se Žižkovem (11), Táborsko v Rakousku s SV Ried (17).

10.11.2017
SDÍLEJ:

Elvis Mashike v zápase Dynama s Pardubicemi brankáře Knoblocha nepřekonal. V pátek hraje Dynamo přípravu se Žižkovem (11.00 Střelecký ostrov).Foto: Deník/ Jan Škrle

Dynamo původně mělo se Žižkovem hrát v Soběslavi, nakonec ale bude hrát doma, a to se vší pravděpodobností na hlavním stadionu na Střeleckém ostrově (jen v případě krajně nepříznivého počasí by se zápas přesunul na Složiště).

„Chtěli jsme udržet zápasový rytmus a jsme rádi, že se jsme se domluvili s Viktorkou,“ ocenil trenér David Horejš, jenž si chce v zápase vyzkoušet některé možné alternativy. „Chybět budou Staněk a Řezáč, kteří odcestovali na sraz jednadvacítky,“ dodal kouč Dynama.

Silného soupeře bude mít v přípravě i Táborsko, které v pátek od 17 hodin hraje v Riedu s tamním lídrem rakouské II. ligy SV Ried.



KAM V KRAJI O VÍKENDU?
(pokud není uvedeno jinak, úředně od 13:30 hodin)

Pátek
PŘÁTELSKY: Dynamo Č. Budějovice – Viktoria Žižkov (11 Střelecký ostrov).

Sobota
KRAJSKÝ PŘEBOR: J. Hradec – Táborsko B (10:30 Vajgar), S. Ústí – N. Včelnice, Katovice – Dražice, Olešník – Protivín, Osek – Čimelice, Rudolfov – Hluboká.

I. A TŘÍDA: Prachatice – Sedlec (10), Strakonice – Slavia ČB (10 ČZ), Bavorovice – Velešín (10), Týn – Vacov, Větřní – Loko ČB, Planá u ČB – Vimperk, Blatná – Vodňany, T. Sviny – J. Hradec B (10), Čt. Dvory – Met. Tábor (10:15), D. Voda – Ševětín, Milevsko B – Bernartice, Hrdějovice – Veselí, Nemanice – Chýnov.

I. B TŘÍDA: Roudné B – Zl. Koruna (10), Klikov – Ledenice (10), Boršov – K. Újezd (10), Olešnice – Nová Ves, Chvalšiny – Loučovice, Zdíkov – Cehnice (10), Netolice – Vl. Březí, Lažiště – Lhenice, Dříteň – Čkyně, Volyně – Strunkovice, Chelčice – Sousedovice, Kovářov – Putim (10), Kestřany – Bělčice (10), Sedlice – Chyšky, Kluky – Semice, Mirovice – Sepekov, Božetice – Hradiště, Chotoviny – R. Hory (10), Lomnice – Jistebnice, Malšice – Třeboň B, Ml. Vožice – Třebětice, K. Řečice – N. Bystřice, D. Bukovsko – Řepeč/ Opařany, Slavonice – Lišov.

DIVIZE DOROSTU: Písek B – Klatovy (10), Třeboň – Sedlčany (10).

KP DOROSTU: S. Ústí – Slavia ČB (8:30), Milevsko – Čt. Dvory (9:30), Č. Krumlov – Vodňany/ Dříteň (10), Strakonice – Loko ČB (10 Fezko).

I. A DOROSTU: Suchdol – Větřní/Loučovice (10), Jankov – Kaplice/V. Brod (10), Č. Velenice – Zliv/Olešník (10), Mladé – Hrdějovice (10), Borovany – K. Újezd/Velešín (10), Čkyně/Šum. Hoštice – Vimperk (10 Čkyně), Vitějovice /Netolice – Vlach. Březí (10), Mirotice – Volyně/Čestice (10), Katovice/ Dražejov – Blatná (10 Katovice), Poříčí – Protivín (10), Větrovy – Chotoviny (14 S. Ústí na Soukeníku).

I. A ŽÁCI: Kunžak/Strmilov – T. Sviny (9:30 Kunžak).

III. TŘÍDA ČB: Chrášťany – Borek.

Neděle
DIVIZE: Jankov – Doubravka 14).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Třeboň – Dačice (10:30), Milevsko – Želeč.
I. A TŘÍDA: Planá/L. – Lom (10:30).
I. B TŘÍDA: Kaplice – Frymburk, Suchdol – N. Ves/Brloh, Vacov B – Stachy, Osek B – Podolí.
II. LIGA DOROSTU: Písek – Most (10), Táborsko – Vyšehrad (10:15 Soukeník), Dynamo B – Aritma Praha (11 Složiště).
KP DOROSTU: Roudné – Hradiště (9:30), Lomnice – SKP ČB (10), T. Sviny – M. Tábor (11:30).
I. A DOROSTU: Hluboká – Malonty/D. Dvořiště (10), Zdíkov/Stachy – Vacov (10 Zdíkov).
KP ŽÁCI: Hradiště – Čt. Dvory/Zliv (9), Český Krumlov – Třeboň/D. Voda (10).
I. A ŽÁCI: Vacov – Netolice (10).
OKRESNÍ PŘEBOR ČB: Neplachov – H.Stropnice (14 Dolní Bukovsko).

Autor: Bohumil Ortman

10.11.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

O body za zelenými stoly v okrese

Ilustrační foto

Z traktoru odmontoval kola

Volejbalisté si vezou dva bodíky

Netolice - Volejbalová II. liga měla o víkendu na programu další dvoukolo a Netoličtí zajížděli na palubovku Plzně.

Prachatičáci chodí psy venčit dobrovolně

Prachatice - Momentálně dva psi jsou delší dobu umístěni v prachatických záchytných kotcích.

Šestý turnaj pro Moucha Team

Prachatice - Seriál turnajů v sálovém fotbale Futsal cup v Prachaticích měl v sobotu na programu šestý turnaj.

Deník vyhlašuje pátrání: Hledá se pamětník tábora v Letech

Máte známého či příbuzného, který během druhé světové války prošel táborem v Letech? Žije ve vašem okolí pamětník, nebo třeba potomek člověka, který v táboře byl?

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT