Snadný zápas v pátek budějovické fotbalisty sice nečeká, doma ale chtějí bodovat. „Nebude to pro nás jednoduchý zápas, Ústí jsme viděli v Opavě, kde podalo velice dobrý výkon a hrálo tam 1:1, doma však rozhodně nechceme body rozdávat," zdůraznil trenér David Horejš.

I po pěti kolech fotbalisté Dynama jsou v soutěži bez porážky a až v poslední minutě pátého utkání před týdnem v Sokolově dostali první gól. „My věděli, že ten gól jednou musíme dostat, že to bylo v poslední minutě je sice mrzuté, nic to ale nemění na tom, že v defenzivní činnosti jsme se oproti minulé sezoně hodně zlepšili. Taky Křížek chytá perfektně a já věřím, že nám to vydrží co nejdéle," vyzdvihl trenér Dynama.

Dle posledních informací ze Střeleckého ostrova by domácí fotbalisté měli jít do pátečního utkání v plné síle. „Všichni hráči jsou zdravotně v pořádku, nikdo by neměl chybět," pochvaloval si trenér Horejš, jenž naopak oproti minulému utkání v Sokolově bude mít k dispozici i Michala Klesu, jemuž vypršel jednozápasový trest za dvě žluté proti Znojmu. „Zřejmě se do sestavy vrátí," potvrdil budějovický kouč, že se zkušeným obráncem na pátek počítá.

Svým svěřencům v pátečním střetnutí trenér Horejš věří: „Věřím, že jsme se na zápas dobře připravili a že ho zase zvládneme. Chtěli bychom navázat na výsledky i výkony z předchozích dvou domácích utkání a uděláme všechno pro to, abychom i s Ústím doma vybojovali tři body," ujistil.

Začátek pátečního utkání Dynamo – Ústí je v obvyklých 18.00 hodin.