Vimperský fotbalový stánek přivítal hráče jedenácti základních škol. Ty byly nalosovány do dvou základních skupin, ve kterých se hrálo systémem každý s každým. První dva celky ze skupin postoupily do semifinále, týmy na třetích až pátých místech si zahrály o konečné pořadí.

Tentokrát nebylo počasí k hráčům tak přívětivé a na zápasy o pořadí začalo pršet. To však nic neubralo na zápalu do hry. K vidění bylo plno zajímavých zápasů a především krásných branek.

Ve výborném finálovém utkání vedla ZŠ Vacov nad ZŠ Smetanova Vimperk 1:0, ale domácí tým dokázal utkání otočit na 3:1 ve svůj prospěch a postupuje na krajské finále.

Okresní garant McDonald´s cupu Karel Nový spolu se svými pomocníky předali všem zúčastněným ceny za jejich výkony a třem nejlepším týmům i poháry. Poděkování za odřízení zápasů patří i mladým fotbalistům místního Šumavanu Vimperk.

Celkové pořadí: 1. Smetanova Vimperk, 2. Vacov, 3. Zlatá Stezka PT, 4. Husinec, 5. Netolice, 6. TGM Vimperk, 7. Čkyně, 8. Vl. Březí, 9. Národní PT, 10. Zdíkov, 11. Stachy.