Starší dorost: Prachatice – ZČE Plzeň 2:1 (1:1). Domácí hráči byli favoritem zápasu, když jsou na tom v tabulce podstatně lépe než soupeř. Mají blízko druhé příčce, naopak Plzeň je druhá od konce. Tatran začal zápas s mírnou převahou a už v 11. minutě měl šanci, při střele brankář hostů upadl, ale ani dorážka neskončila za jeho zády. Ve 26. minutě se bojovný Havelka probíjel obranou soupeře, v šestnáctce byl sražen a nařízenou penaltu Cais s jistotou proměnil. Odpověď soupeře však byla rychlá, za dvě minuty prošel Štorkán až k trestnému území Tatranu a nechytatelnou střelou srovnal na 1:1. I po změně stran pokračovala hra jen za mírné převahy domácích fotbalistů, hosté usilovně bránili nerozhodný výsledek. V 57. minutě měli dokonce blízko k vedení, ale Granov na brankové čáře svůj tým zachránil. O bodech pro domácí rozhodla 75. minuta, kdy Staněk rozehrál přímý kop ze 35 metrů, na míč si naběhl Granov a získal domácím vedení 2:1. Na tuto branku již soupeř nedokázal reagovat a tři body tak zůstaly doma.

Sestava Tatranu: Hopfinger – Špiroch, Zábranský, Hrabík (52. Kouba), Rauscher – Kowalewski, Janoušek, Staněk, Havelka – Cais, Granov. Ke střídání ještě připraven Divila.
Mladší dorost: Prachatice – ZČE Plzeň 2:1 (0:0). Situace v tabulce mladšího dorostu je opačná než u staršího. Hosté jsou v horní části tabulky, Tatran naopak čtvrtý od konce. Ovšem začátek utkání hovořil zcela jinak. Tatran začal lépe a vytvářel si více šancí. Jen tomu chyběly branky. Velkou šanci měl Tatran ve 22. minutě, ve skrumáži před brankou hostů se však nenašel nikdo, kdo by poslal míč do sítě. Také hosté měli šanci, ve 29. minutě stříleli těsně mimo branku. Ve 33. minutě zabránil rychlému Benčovi skórovat pohotový plzeňský brankář. Nato měl výborný zákrok domácí brankář Hopfinger, který míč k tyči vytáhl na rohový kop. V závěru poločasu měl dobrou šanci prachatický kanonýr Kochma, ale i on přestřelil. Po přestávce měli první šanci hosté, ale míč skončil v náručí Hopfingera. Ve 48. minutě zahrál Kowalewski rohový kop tak dobře, že mohl Nechutný hlavičkou otevřít skóre zápasu. O čtyři minuty později se brankově prosadil po svém tradičním úniku po pravém křídle Benč a Tatran vedl 2:0. Vzápětí z levé strany centroval Šupík na Nechutného, ale míč letěl těsně nad břevno. V 57. minutě nastřelili hosté tyč prachatické branky a míč se odrazil do náruče Hopfingera. Tlak hostů pokračoval a Hopfinger si musel poradit s další ošemetnou střelou, tu vyrazil zpět do hřiště, ale Žák mu vrátil míč do sítě, hosté snížili na 2:1. V 67. minutě odvracel Hopfinger hlavičku nekrytého útočníka soupeře. Hosté usilovali o srovnání stavu a nejblíže k tomu měli v poslední minutě zápasu, kdy na Hopfingera šli tři hráči, ale ten si se situací bravurně poradil a uhájil všechny body pro domácí celek.
Sestava Tatranu: Hopfinger – Kováč, Zábranský, Kowalewski, Novotný – Klíma, Hrabák, Kochma, Nechutný – Šupík, Benč. Střídali Balica, Kvěch a Sobotovič.