Čkyně – Stachy 2:2 (2:2). Pošumavské derby mělo tu pravou atmosféru se čtyřmi brankami. Vše důležité se však událo již v prvním poločase, v tom druhém se již diváci spíše nudili a byla z toho dělba bodů. Na straně domácích dávali branky mladíci Uhlíř a Gerold, na straně hostů zase úřadovala zkušenost, když góly stříleli Záleský a Vrhel. Oba celky jsou tak v klidném středu tabulky, když na vedoucí Blatnou sotva v tabulce dohlédnou a týmy ze spodku je neohrožují.

Husinec – Blatná 0:3 (0:2). Husinečtí v první polovině soutěže prokazovali, že se jim proti kvalitnějším soupeřům hraje lépe. Blatná však v této sezoně patří herně úplně někam jinam a ve třinácti kolech neztratila ani bod. Domácí se snažili favoritovi srdnatě čelit, ale Blatná potvrzovala svou roli a již v prvním poločase rozhodla o svém dalším vítězství.

Lažiště B – Bělčice 0:1 (0:1). Utkání se sice hrálo až po zápase áčka, ale marodka v domácím klubu prakticky vylučuje, aby mohli pendlové nějak výrazně vypomoci v zápasech béčka. Pro domácí to byl hodně důležitý zápas, potřebovali vyhrát, aby se dostali z nebezpečných vod tabulky. To se jim ale nepodařilo, když nedali ani gól.

Kestřany – Záblatí 4:2 (2:2). Po brankách Hada a Halounka to dlouho vypadalo, že by si mohli Záblatští odvézt důležitý bod. Ve druhém poločase však již nedokázali odpovědět na góly domácích a znovu přijeli s prázdnou.

Štěkeň – Strunkovice 4:1 (3:1). Hosté přijeli z utkání hodně naštvaní. Chtěli alespoň bod, aby si udrželi odstup od soupeř. To se však nepodařilo a mohou se dostat do problémů.