Čtyři Dvory – Netolice 4:1 (1:0). Domácí v minulé sezoně bojovali o postup do kraje až do posledního kola a i vstup do současného ročníku se jim vydařil. Navíc na domácím hřišti jsou hodně nebezpeční. Netoličtí však s nimi dlouho drželi krok a již to vypadalo na bezbrankový poločas. Ve 42. minutě však otevřel skóre domácí Z. Novotný a hráči z periférie Českých Budějovic byli na koni. Stejný hráč přidal sedm minut po zahájení druhé půle i druhou branku a s hosty to nevypadalo dobře. Když přidal čtvrt hodiny před koncem třetí gól M. Novotný, bylo rozhodnuto. Jiskřičku naděje sice ještě vykřesal brankou z penalty pro hosty Baloušek, ale poslední slovo měli domácí. V samotném závěru utkání přidal čtvrtý gól Příhoda.

Lokomotiva České Budějovice – Šumavan Vimperk 1:1 (1:0). Vimperští potřebovali po dvou vysokých porážkách znovu zabrat. Bylo jasné, že to na Lokomotivě vůbec nebude jednoduché, odtud se body příliš nevozí. A také hned v úvodu utkání šli domácí do vedení, když dal jejich branku Choutka. To naštěstí hosty nerozhodilo a ti se snažili o vyrovnání. Oba celky si vytvořily několik zajímavých šancí, ale nakonec se ujala jediná. V 71. minutě se trefil hostující Kurz a hráčům ze Šumavy tak zajistil důležitý bod.

Vacov – Hrdějovice 2:1 (1:0). Souboj týmů z popředí tabulky sliboval dobrý fotbal. Vacovští minule přivezli bod z Nové Vsi, když sahali po všech třech, a tentokrát chtěli bodovat naplno. Po řadě spálených šancí se Vacovští radovali až těsně před přestávkou, kdy je do vedení dostal Ketzer. I ve druhém poločase se hrál solidní fotbal a domácí přidali v 63. minutě druhou branku, když se z penalty nemýlil R. Mach. Hosté se s porážkou nechtěli smířit a také zlobili. Paradoxně jim pomohli domácí, kteří si dali v 77. minutě vlastence. Další branku ve své síti však již nedovolili, připsali si další tři body a jsou druzí v tabulce.

1. Kaplice⋌ 6 4 2 0 15:7  14
2. Vacov⋌ 6 4 1 1 13:9  13
3. Čt. Dvory⋌ 6 4 0 2 12:8  12
4. Slavia ČB⋌ 6 3 2 1 15:5  11
5. N. Ves⋌ 6 3 2 1 18:14 11
6. Hrdějovice⋌ 6 3 1 2 14:10 10
7. Netolice⋌ 6 3 0 3  8:13  9
8. Velešín⋌ 6 2 2 2 11:9   8