Jankov – Čkyně 0:2 (0:1). Domácí na jaře zatím nevyhráli, jediným ziskem je doposud bod za šťastnou domácí remízu s Bavorovicemi. A v utkání se Čkyní se opět ukázalo, proč je jejich jarní bilance tak tristní. Jankovští stále doplácejí na svou nepřesnou koncovku. Sice jim patřily začátky obou poločasů, ale hosté jejich chyby trestali vždy v samém závěru. Naopak Čkyňští i přes marodku v kádru pokračují v dobrých podzimních výkonech i na jaře.
Na možnost prvního jarního vítězství měli Jankovští zaděláno hned v samotném úvodu utkání, ale Koutský ani Maxa soupeřovu branku při zakončení nenašli. Cestu k ní nenašel ani nikdo z dalších domácích a zákonitě přišel trest. Těsně před koncem prvního poločasu nestačil Wolek na hlavičku Kvapila.