Lhenice – Vitějovice 2:2 (1:1). Do derby nastupovali jako mírný favorit domácí, kterým se po nepříliš povedené loňské sezoně letos daří. Navíc ve svých řadách mají kanonýra Švece, který měl před zápasem na svém kontě již šest vstřelených branek, tedy jako Vitějovičtí dohromady.

Ovšem na hřišti to znát nebylo a hrál se vyrovnaný bojovný zápas. Hned v úvodní minutě musel zasahovat domácí brankář Boška, kterého střelou z dvaceti metrů testoval Martin Tremmel. Bohužel pro oko diváka to byl na dlouhou dobu jediný povedený moment. Hrálo se uprostřed hřiště s velkým množstvím soubojů a nepovedených přihrávek z obou stran. Až po 30 minutách hry dal o sobě vědět domácí střelec Švec, ale jeho střelecký pokus letěl mimo branku Břicháčka. Hned z protiútoku se po chybě domácího stopera Růžičky řítil do veliké šance Raušer, ale střílel metr vedle branky. Ve 32. minutě se domácím podařila krásná akce.