Po víkendu je jasné, že béčku Vacova chybí k celkovému prvenství dva bodíky a možná ani ty již nebude potřebovat. Jediným týmem, který by ještě mohl teoreticky o prvenství uvažovat, jsou Volary. Při pohledu na los posledních kol se to však zdá být naprostou utopií.

Zdíkov – Záblatí 1:4 (0:3). Domácím v tomto utkání nevyšlo prakticky vůbec nic. velké množství míčů zbytečně ztráceli a naopak hosté šli velice lehce do vedení, které stále navyšovali. Ze Zdíkova si odvezli bez problémů všechny tři body. Branky: Schwarz – Marek Kolafa, Lachkovič, Černý a Had.

Šumavské Hoštice – Nebahovy 2:0 (0:0). První poločas byl herně velice vyrovnaný, ale s minimem šancí, když hru provázelo plno nepřesností. Ve druhém dějství měli domácí převahu, kterou dokázali využít a zaslouženě zvítězili. Oba jejich góly dával David Kováč. V závěru utkání udělil sudí Mlynár na každé straně po červené kartě za dvě žluté. Na straně domácích ji viděl J. Hanzal, na straně soupeře D. Nový.

Volary – Dub 3:2 (3:2). Hosté přijeli sice bez svých tahounů Noska a Rejžka, i přesto měli výborný vstup do utkání. Lauda z přímého kopu zatočil míč přesně k tyči a z rychlého brejku zvýšil rychlý Friš na 2:0. Domácím se úvodní čtvrthodina vůbec nepovedla a měli štěstí, že další dva samostatné nájezdy hostující Friš nevyužil k navýšení skóre. Hráči Dubu opět doplatili na to, že přijeli jen s jedním hráčem na střídání, ale po čtvrthodině odkulhali hned dva hráči. Postupem času domácí začali přidávat na obrátkách a ještě do poločasu zásluhou Martina Sedláka stav utkání otočili. Do druhého poločasu Volarští protočili sestavu, šance si vypracovali, ale hostující brankář Novák byl vždy na místě. Hosté se již soustřeďovali na obranu a dlouhé nákopy na vysunutého útočníka, ale do konce zápasu se skóre již nezměnilo. Domácí dohrávali bez vyloučeného Michala Sedláka.

Svatá Maří – Husinec 3:2 (1:0). Hrálo se vyrovnané utkání, pro diváky to byl velmi pohledný fotbal. Střelecké štěstí však více přálo domácímu celku a tři body zůstávají doma. Všechny tři branky domácích dal M. Sýs, za hosty stříleli do černého S. Kolář a I. Štangret.

Vacov B – Lhenice B 5:1 (2:1). Výsledek až tolik nevypovídá o zápase samotném. Hosté se představili ve výborném světle a nebýt obrovských chyb v obraně a na druhé straně trochu přesnější mušky, mohlo to být vyrovnané až do konce. Všechny body tedy nakonec zůstaly ve Vacově, který tak udělal další krok k vítězství v okresním přeboru.

1. Vacov B 13 0 2 52:20 39
2. Volary 10 1 4 58:39 31
3. Záblatí 9 1 5 44:27 28
4. Husinec 9 1 5 39:27 28
5. Šumavské Hoštice 5 3 7 28:31 18
6. Svatá Maří 5 2 8 23:38 17
7. Dub 5 1 9 21:39 16
8. Nebahovy 4 3 8 23:40 15