Vimperk – Bernartice 0:3 (0:0). Domácí potřebovali konečně zabrat, aby se odpoutali ze spodní poloviny tabulky. Výkonem však své diváky zklamali. V prvním poločase se na obou stranách urodily šance, ale brankáři byli oporami svých celků a za záda nic nepustili. Pět minut před poločasem vyslal na branku hostí střelu Michal Šíp, ale jeden z hráčů míč za již překonaným brankářem vyhlavičkoval z brankové čáry. Ve druhém poločase to zpočátku vypadalo, že by domácí mohli na body dosáhnout, ale Málkova střela z bezprostřední blízkosti gólem neskončila. Pak ještě hlavičkoval Pospíchal nad branku, ale to bylo z domácí strany prakticky vše. Ve chvíli, kdy se naplňovala hodina hry, uvolnil se hostující V. Fučík a přesnou střelou k tyči otevřel skóre. O sedm minut později se blýskl individuální akcí Rakovan a dal druhou branku Bernartic. Hosté měli další šance, které domácí gólman Formánek zlikvidoval, ale pět minut před koncem již nemohl nic dělat proti přesné střele V. Fučíka. Bernartice si tak z Vimperka zaslouženě odvezly tři cenné body a naopak Vimperští se začínají dostávat do nepříjemných vod tabulky.

Vodňany – Lažiště 5:0 (4:0). Po domácí výhře nad Vimperkem chtěli Lažišťští ve Vodňanech alespoň bod, aby se drželi vedoucích týmů tabulky. Všechno však bylo úplně jinak a lví podíl na domácí vysoké výhře má Kvěch. Ten otevřel skóre již v 9. minutě utkání a ve 24. minutě přidal druhou branku. Neutekla ještě ani první půlhodina hry a po trefě Volmuta již vedli domácí 3:0. Do poločasu zkompletoval hattrick Kvěch, když proměnil pokutový kop. Ve druhém poločase nejenom že hosté dostali z dalšího pokutového kopu pátou branku, ale ještě přišli o vyloučeného Zelenku, který tak nebude moci nastoupit v příštím kole proti celku z Hradiště. Lažišťským tak čelo tabulky pomalu uniká.

Hradiště – Netolice 5:2 (2:1). Utkání pravdy Netolickým výsledkově nevyšlo. potkaly se dva týmy, které neměly po čtyřech kolech na kontě ani jediný bod a remíza v tomto duelu pro nikoho vůbec nic neřešila. Do utkání vstoupili lépe domácí a šli v 10. minutě do vedení brankou expíseckého Pichlíka. Když přidal ve 22. minutě druhou branku domácích Čítek, nevypadalo to s Netolickými dobře. Ještě do poločasu se jim však podařilo Balouškem snížit a byli zpět ve hře. Začátek druhého poločasu jim však znovu utekl a Čítek dal třetí branku Hradiště. O chvíli později snížil Beneš na rozdíl jediné branky, ale to již bylo brankově ze strany hostů v tomto utkání všechno. Domácí přidali další dvě branky a poslali Netolice na samotné dno tabulky. Netoličtí mají nyní hodně těžký los, doma se postaví proti vedoucímu celku tabulky z Katovic.

Katovice – Vacov 4:1 (3:0). Domácí jsou jedním z hlavních aspirantů postupu do krajského přeboru. Již tak silný kádr před sezonou ještě posílili a proti Vacovu se ukázali ve velmi dobrém světle. Začátek utkání udal jasný směr zápasu. Již v 5. minutě otevřel skóre Hovorka a o tři minuty později proměnil pokutový kop Repa – 2:0. Do poločasu přidali Katovičtí třetí zásah Cibulkou a bylo prakticky rozhodnuto. I ve druhém poločase měli domácí více ze hry a přidali čtvrtou branku Hajduškem, když další šance neproměnili. Hostům se podařilo dát čestný úspěch až v samotném konci utkání Blahoutem.