Ta zpráva zaujme všechny fanoušky fotbalu v Jihočeském kraji. Na Střelnici v Jablonci končí po jednom roce kouč David Horejš, jeho angažmá se v Jablonci vůbec nepovedlo. Korunovaly to špatné výkony v závěru sezony, ten nejhorší ale Jablonečtí předvedli v Českých Budějovicích, kde "nafasovali" nepopulárního bůra. Na Střelnici se rozhodli, že trenéra, který k nim přišel ze Střeleckého ostrova, už nechtějí…

Horejš v Jablonci končí. Smlouva zůstane nenaplněna, Jihočech na severu, na stadionu, odkud je krásně vidět Ještěd, pokračovat nebude. Jablonec obsadil v lize konečné třinácté místo. 

Klubový web oznámil jasně a výstižně: "Trenér David Horejš se svými asistenty již nebude pokračovat v Jablonci. Rozhodlo o tom vedení klubu na svém pondělním zasedání, kdy byl realizační tým odvolán. Trenér David Horejš spolu se svým realizačním týmem již nebude pokračovat v FK Jablonec. Vedení klubu rozhodlo o odvolání hlavního trenéra Davida Horejše a jeho realizačního týmu. Důvodem jsou neuspokojivé výkony a výsledky v sezóně 2022/2023. Jméno nového hlavního trenéra a asistentů oznámíme v nejbližších dnech. Trenérům děkujeme za působení v Jablonci a přejeme hodně štěstí v dalším angažmá."