Dle vládních pravidel může na zápas jít až 2500 diváků, ovšem do stavebně oddělených sektorů. „My dle těchto pravidel můžeme stadion zaplnit z jedné čtvrtiny a na tribunách tudíž mohou sedět necelé dva tisíce diváků,“ pro klubový web uvedl PR manažer Dynama Aleš Strouha a dodal, že vyrazit na Mladou Boleslav sice mohou všichni držitelé permanentek, ale za určitých podmínek.
Ke vstupu na stadion totiž nebudou moci využít plastovou kartu, ale musí si od úterý do čtvrtka 16. až 18. června od 10 do 18 hodin dojít do pokladny za Východní tribunou a po předložení permanentky dostanou vstupenku opravňující vstoupit na stadion. „Velice se omlouváme za případné komplikace, ale naší snahou je stadion co nejvíc zaplnit a nemůžeme si dovolit blokovat pro permanentkáře celou kapacitu stadionu a pak by třeba polovina z nich vůbec nedorazila,“ zdůraznil Strouha.

Vedení Dynam zároveň fanoušky upozorňuje, že nebude možné všem vyměnit vstupenku na tribunu, kam mají zakoupenou permanentku. „Po jednotlivých tribunách musí být diváci rozprostřeni rovnoměrně a není možné, aby třeba hlavní tribuna byla zcela zaplněná a naopak Severní tribuna prázdná. Jen při rovnoměrném zaplnění všech tribun a všech sektorů se můžeme bavit o tom, že na zápas mohou dorazit necelé dva dva tisíce fanoušků,“ vysvětlil PR manažer Dynama.

Vstupenky, které si majitelů permanentek do čtvrtka 18. června nevyzvednou, půjdou do klasického prodeje, který by začal v pátek 19. června. „Samotný prodej vstupenek se bude ale odvíjet od zájmu permanentkářů. Pokud by si všichni permanentkáři do čtvrtka 18. června své lístky vyzvedli, v pátek by už nebylo co prodávat. O tom ale bychom samozřejmě naše fanoušky včas informovali,“ uzavřel Aleš Strouha.