Přesun na Kypr byl hladký: v pátek výprava Dynama odjela autobusem do Vídně, odkud odletěla do Larnaky a pak už přejela do střediska Ayia Napa, kde bude mít na soustředění svůj hlavní stan.

V sobotu fotbalisté Dynama absolvovali první tréninkový den. „Trenéři hráče nijak nešetřili a trénovalo se tak, jako by se den nato nehrál zápas,“ uvedl na klubovém webu tiskový mluvčí Dynama Aleš Strouha a dodal, že menší zdravotní potíže měli David Ledecký a Jiří Kladrubský, zbytek týmu ale trénoval naplno. Večer za týmem dorazil Denis Granečný, jenž přichází do Dynama z Baníku do konce sezony na hostování.

V neděli v podvečer už fotbalisty Dynama čekal první ze tří naplánovaných přípravných zápasů a v něm vyhráli díky výborné úvodní půlhodině se čtvrtým týmem srbské ligy FK Čukarički Bělehrad hladce 3:0.

ČUKARIČKI – DYNAMO 0:3 (0:3) - Branky: 16. Čavoš, 18. Sivok, 26. Schranz. Sestava Dynama: Sušak – Kopečný, Talovierov, Sivok (46. Polom), Granečný – Čavoš (46. Kulhánek), Havelka (46. Malecha) – Mészáros, Šulc, Mršić (46. Brandner) – Schranz (46. Rabušic).