V pátek Dynamo s Unionem Berlín prvně v přípravě prohrálo, herně ale obstálo. „První poločas z naší strany byl slušný, vstup do druhého dějství nám ale nevyšel, kazili jsme rozehrávky a nevyhodnocovali dobře situace. Spoustu věcí nám to ukázalo, je na čem pracovat,“ uvedl pro klubový web asistent trenéra Jan Baránek. „Zápas to byl ale opět slušný, proti nám hrál tým, který vybojovalo evropské poháry,“ dodal.

Union Berlín svou velkou sílu v zápase potvrdil. „My kopali standardku, míč ale získali Němci a okamžitě pět jich ve sprintu vyrazilo dopředu a rázem měli slibné přečíslení,“ líčil v rozhovoru pro Deník sportovní ředitel Dynama Milan Čadek.

Debut v černobílém dresu si v zápase s Unionem Berlín odbyl 26letý slovenský záložník Jakub Grič, jenž podepsal v Dynamu tříletou smlouvu a hned putoval za svými novými spoluhráči do Kaprunu. Prohry 0:1 s Berlínem při svém debutu za Dynamo litoval: „Škoda výsledku, avšak v zápase jsem se cítil dobře a myslím si, že i jako tým jsme hráli dobře.“

Zápasem s Krakovem hráči Dynama soustředění zakončí a v úterý se vrátí domů. V neděli se v předligové generálce od 16 hod. na Střeleckém ostrově střetnou s druholigovým týmem FC Silon Tábor.