Minulý týden byli hráči mladších a starších přípravek Tatranu přijati v obřadní síni Městského úřadu ve Volarech starostou Vítem Pavlíkem. „Tady nejvíce vítáme nejmenší občánky a konáme svatební obřady a dnes vítám naše fotbalové naděje,“ přivítal fotbalisty starosta. Na úvod poděkoval vedení klubu a rodičům, kteří své ratolesti doprovodili, za výchovu ke sportu a nejen k fotbalu.

Poté poděkoval za přijetí a vlídná slova starosty Martin Sedlák, předseda fotbalového oddílu, a dodal: „Ano, hrajeme hru a bojujeme o body, ale dnes jsme zde, abychom obci, potažmo zastupitelům, radním a vám ve vedení města poděkovali, že jste přijali naše nejmenší fotbalisty při tak pěkné příležitosti.“

Nejmladší fotbalisté ve městě pak dostali krásné dresy v zeleno bílé kombinaci, což jsou pro volarský fotbal tradiční barvy. A to, že vedení města chce o sportu a fotbalu jednat i nadále, svědčí i to, že březnové zastupitelstvo města bude v jednom z bodů projednávat, jak se bude rozvíjet fotbalové hřiště v dalším období.

Ladislav Beran