Turnaj se odehrál i přes nepříznivé počasí a všem hráčům, rodičům a organizátorům patří velký dík za podané výkony i statečnost. Domácí oddíl postavil do bojů dva týmy, které nesly jméno Modří a Žlutí. Své týmy měly i TJ Hradiště, SKP České Budějovice a JFA České Budějovice. Bohužel na poslední chvíli se z důvodu nemocí odhlásilo družstvo ze Strakonic.

Hrálo se systémem každý s každým s hrací dobou 1x32 minut. Nejlépe si vedlo družstvo SKP České Budějovice, které všechna svá utkání vyhrálo se skóre 20:4. Na druhém místě skončil domácí tým Žlutí, který za celý turnaj inkasoval pouhou jednu branku, která ale znamenala prohru s vítězem turnaje SKP České Budějovice 0:1. Celkové skóre měl tým Žlutých 16:1, kdy třikrát vyhrál a jednou prohrál. Na třetím místě skončilo družstvo JFA České Budějovice, které mělo stejný vzájemný zápas, ale lepší skóre než čtvrtý tým tabulky TJ Hradiště. Na 5. místě skončil domácí tým TJ Šumavan Vimperk Modří, který byl sestavený převážně z hráčů mladších ročníků.

Fotogalerie: Vimperský pohár 2020 - 2

Nejlepším střelcem se stal David Uhlík z Vimperka Žlutí, který nastřílel 7 gólů. Nejlepším hráčem byl vyhlášen Matěj Šíma z JFA České Budějovice a nejlepším brankářem Dominik Ficl z SKP České Budějovice.

Závěrečného vyhlášení turnaje se zúčastnila i starostka Vimperka Jaroslava Martanová, která všechny hráče pochválila za předvedené výkony a společně s předsedou TJ Šumavan Vimperk Liborem Kudláčem ocenila nejlepší týmy a jednotlivce.

Poděkování patří všem sponzorům a reklamním partnerům, rozhodčím, trenérům a těm kteří se podíleli na bezproblémovém průběhu turnaje.

Michal Uhlík