V tom posledním se ještě hrálo o závěrečné balení plechovkového piva Gambrinus. Jedenáct bodů nasbíralo více hráčů, ale díky nejpřesnější Supertrefě patří závěrečná cena Adamu Hodinovi z Lažiště.

A jak to všechno dopadlo? Po dlouhé době nemusela rozhodovat v konečném pořadí velká supertrefa na odhad součtu branek ve všech třinácti kolech.

Do soutěže se po čase vrátil Václav Binder z Lažiště a prokázal, že jeho dřívější výkony nebyly vůbec náhodné. Celou soutěž vyhrál a získává třicetilitrový soudek desítky od Gambrinusu a reprezentační dres ČR.

Tipeři na druhém a třetím místě získávají voucher v hodnotě 500 korun na produkty VLTAVA – LABE – MEDIA. Jen tři body za vítězem skončila druhá Jana Suchá z Vimperka a o další dva body méně nahrál na místě třetím Martin Louda ze Čkyně.

Opět se hrála i soutěž družstev. Její závěr se pořádně zdramatizoval, ale prvenství si nakonec uhájil tým hrající pod názvem Von Kafenda. Odměnou je tiperům z tohoto družstva též třicetilitrový soudek desítky Gambrinusu.

Všichni ocenění budou kontaktování přímo z naší centrály a cena jim bude následně doručena do místa bydliště.