„Ještě máme v turnaji pár volných míst, tak neváhejte a připojte se k nám,“ vyzývá družstva z Prachaticka a Strakonicka ředitel turnaje Jan Srb.

Kapacita turnaje je šestnáct družstev a hraje se ve čtyřech skupinách systémem každý s každým na 2x13 minut. První dva týmy ze skupin postupují do vyřazovacích bojů. „Hraje se podle pravidel Hanspaulské ligy v rozestavení 4+1, ne podle pravidel futsalu. Utkání budou řídit kvalifikovaní sudí,“ doplňuje Jan Srb s tím, že nejsou ke hře povoleny celokožené kopačky s vyměnitelnými kolíky.

Nejlepší družstva i jednotlivci se mohou těšit na lákavé a zajímavé ceny. „Nejlepší tři týmy konečného pořadí získají každý sadu dresů pro deset hráčů v poli a komplet pro gólmana, pohár a diplom, nejlepší střelec a gólman turnaje si odvezou zajímavé věcné ceny,“ vypočítává ředitel turnaje, o co vše se bude ve Svaté Maří hrát.

Startovné do turnaje činí 1500 korun za mužstvo. Zápasy začnou v 8 hodin, vyhlášení výsledků a ocenění nejlepších je plánováno kolem 18.30 hodin. Veškeré informace k turnaji najdou zájemci na webových stránkách www.jsagency.cz.