Dle Rozpisu soutěží OFS Prachatice se na podzim měla sehrát ještě čtyři kola. Asi jen největší optimista by mohl věřit v to, že by se mohlo odehrát alespoň jediné. Ač bych to hráčům, funkcionářům a divákům přál, osobně v to moc nevěřím. Ale rád bych se mýlil.

Je to škoda, protože po delší době začíná být boj o postupy velice zajímavý. V předchozích sezonách to bylo většinou o jediném zájemci o I.B třídu a ten také nakonec jako favorit postoupil. V této sezoně je to jiné a byla by škoda se nechat ochudit o „finále“.

V přeboru je čelo pořádně našlapané. Vedoucí Vlachovo Březí a třetí Vitějovice dělí pouhý bod. Mezi nimi je béčko Vacova plné zkušených hráčů, kteří prošli I.A třídou. Navíc áčko bojuje o I.A třídu, tak proč nedat double. Před sezonou však výrazně posílily i celky z Vlachova Březí a Vitějovic, a tak se mohly fanoušci již před sezonou těšit na zajímavou zápletku.


Načítám tabulku …

V okresní soutěži odskočil na čele tabulky o tři body Zdíkov. Má na tuto soutěž velice silný kádr, ale cestu do přeboru nebude mít jednoduchou. Druhé Nebahovy jsou plné „nové krve“, která tak trochu nečekaně přesídlila do tohoto klubu z Tatranu Prachatice. A hned v závěsu je béčko Strunkovic nad Blanicí, které by asi také raději hrálo okresní přebor než soutěž. I tady by to tedy mohlo být ještě zajímavé. Tedy pokud se v této sezoně ještě bude hrát.


Načítám tabulku …

Věřme, že ano. Snad alespoň na jaře. Alespoň odvety prvních sedmi kol.