Okresní přebor čítá v tomto soutěžním ročníku šestnáct mužstev, a tak je třeba odvety začít již nyní, aby sezona skončila po polovině června. Čeká nás tedy patnáct fotbalových víkendů

Po polovině soutěže se zdá, že si o postup zahrají pouze celky béčka Vacova a Husince. A to má navíc ještě podmínku v tom, že vacovské áčko postoupí z I.B třídy výše. Ostatní celky mají v tabulce především na Vacov již velkou bodovou ztrátu. Ale jak se říká, míč je kulatý a stát se ještě může cokoliv. Nechme se tedy překvapit, co nám jarní část sezony přinese.

V každém případě vše vypukne již o tomto víkendu. V sobotu od 14.30 hodin se hrají čtyři zápasy s následujícím programem: Dub – Lhenice B (rozhodčí Sýkora), Nebahovy – Vacov B (Heinzl), Volary – Strunkovice B (Harvalík) a Husinec – Horní Vltavice (Šupík). V neděli se hrají další čtyři zápasy s tímto programem: Čkyně B – Borová Lada (Zloch), Svatá Maří – Zdíkov (Háša), Zbytiny – Vitějovice (Trněný) a od 15 hodin se hraje poslední duel Netolice B – Šumavské Hoštice / Lažiště B (Neumann).

Mládežnické soutěže začnou postupně nabíhat posledním březnovým víkendem.