„Celá sobota byla velké drama. Hráli jsme na třech frontách a pendlovali mezi Lažištěm, Stachy a Prachaticemi. Navíc nám vypadli před zápasem s horečkami tři klíčoví hráči, do toho nějaká zranění, takže jsme to lepili, jak se dalo. Klíčoví hráči samozřejmě na hřišti chyběli. Ač jsme si před zápasem říkali, že to bude pouze o našem přístupu, tak jsme k tomu přistoupili v prvním poločase úplně špatně. O poločase byla v kabině bouřka a ve druhém poločase jsme se trochu zlepšili. Ale bylo to i tím, že soupeři odešly síly, což nám pomohlo. Šťastně jsme to vyhráli, ale opět jsme třikrát inkasovali téměř z ničeho,“ komentoval utkání Josef Raušer.

Prachatický Tatran slaví další výhru. Ilustrační foto.
Tři body jsou super, ale čtyři góly si vyříkáme, hodnotí výhru Josef Raušer

„Minule jsem říkal po čtyřech obdržených brankách v Týně, že se nad tím musíme zamyslet, tak po dnešku se nad tím již raději zamýšlet nebudeme. Něco si říkáme, vysvětlujeme a dostaneme od posledního v tabulce doma tři branky. Pro diváky asi hezký zápas, pro nás zlaté tři body. Všechny mají stejnou hodnotu. Musíme jít dál, ale s tímto výkonem bychom se dlouhodobě prezentovat nemohli,“ nebyl s výkonem trenér Raušer spokojen.

Prachatice – S. Ústí 4:3 (2:3)
Branky: 59. a 71. Babka, 28. Pravda, 46. Pecka – 11. a 30. Irsa, 40. Hladík, ŽK 3:1 (Pravda, Hornát, Iliev – Irsa), 100 diváků, rozhodčí Lepič – Jevčák, Dunovský,
Sestava: Pícha – Jar. Rauscher, Pravda, Pecka, Makoš (72. Kovář) – Hušek, Hornát, Babka, Fürbach (59. D. Sedláček) – Pecka, Iliev.


Načítám tabulku ...