„Zní to možná divně, ale v prvním poločase jsme měli více ze hry. Nastřelili břevno, měli dvě další dobré šance, ale udělali dvě hrubé chyby, které Olešník potrestal. Tím bylo o osudu utkání rozhodnuto. Olešník v prvním poločase vytěžil z minima maximum. My možná hráli hezky, ale dvě individuální chyby nás stály zápas. Druhý poločas již byl o ničem. Do šedesáté minuty jsme sice nastřelili břevno, ale zranil se Jirka Pravda a na obrat nebylo. Po změně stran nám chyběla finální fáze. Před šestnáctku jsme hráli dobře, ale tu finální přihrávku zkazili. Půle měla být bez branek, ale bohužel,“ komentoval utkání prachatický trenér Josef Raušer.

Tatran tak zůstává v tabulce na patnácti bodech. „Spadli jsme zpátky na zem. Musíme si uvědomit, že je třeba makat. Musíme teď doma porazit Blatnou. Pokud chceme hrát nahoře, tak si musíme uvědomit, že se žádný soupeř neporazí sám,“ doplnil trenér Raušer.

Prachatičtí fotbalisté vezou tři boy z béčka Táborska. Ilustrační foto.
Karetní partii na béčku Táborska nakonec Tatran uhrál za tři body

Všechny týmy krajského přeboru nyní čekají tři zápasy v rychlém sledu. Kromě sobotního duelu s Blatnou (doma od 16.30) hrají ve sváteční úterý Prachatičtí od 15.30 hodin v Milevsku a následující neděli od 16 hodin na hřišti Junioru Strakonice.

Olešník – Prachatice 3:0 (2:0). 26. J. Toth, 37. D. Štěch, 74. D. Lafata.

Sestava Tatranu: Trnka – Makoš, Kupka, Pravda (67. Jar. Rauscher, Kovář (73. Linhart) – Kasík (65. Jakub Rauscher), Hornát, Sova, Pecka, M. Sedláček – Iliev.


Načítám tabulku ...