Vlachovo Březí překvapivě porazilo Strunkovice

Prachaticko – Fotbalová I.B třída měla na programu čtvrté kolo, které potvrdilo, že se v soutěži může stát cokoliv.

11.9.2018

Čkyně - Dražejov 6:1.Foto: Deník / Vladimír Klíma

SKUPINA A

Netolice – Roudné B 5:2.

Můj dům, můj hrad platí pro Netolické stoprocentně. Doma jsou stoprocentní, venku zatím bez bodu. Netoličtí měli výborný vstup do utkání a po půl hodině vedli o tři góly. Soupeř sice snížil, ale rozjeté domácí nedokázal zastavit.

SKUPINA B

Čkyně – Dražejov 6:1.

„Do utkání jsme vstoupili nervozně a výsledkem bylo nedorozumění mezi středními obránci a brankářem, čehož hosté využili ke vstřelení velmi šťastné branky. Chvíli nám trvalo, než jsme se vzpamatovali, ale postupně jsme se dostali do hry a začali si vytvářet brankové příležitosti. Bohužel naše špatná produktivita a dobře chytající Drnek nám bránili ve vyrovnání. To trvalo až do 32. minuty, kdy byl faulován Provod a Turek vyrovnal z penalty. V následujících deseti minutách jsme vstřelili ještě dvě branky a ve druhém poločase navýšili počet až na konečných šest. Ale vzhledem k tomu, kolik nám již odevzdaný soupeř nabídl příležitostí ke vstřelení gólů, tak by průběhu utkání odpovídalo ještě minimálně o dvě vstřelené branky navíc. Pozitivní je, že jsme byli hlavně produktivní na rozdíl od Strunkovic,“ komentoval duel domácí trenér Daniel Myslík.

Vacov – Osek B 1:1.

Vacov ztratil podruhé za sebou dva body za remízu, tentokrát úplně zbytečně. Domácí se do vedení po řadě šancí dostali až dvacet minut před koncem brankou A. Bujoka, vypadalo to již na tři body, ale soupeři se podařilo v závěru zápasu srovnat. I přes dvě remízy však Vacov zůstává v kontextu ostatních výsledků na dostřel čela tabulky.

Cehnice – Záblatí / Prachatice B 2:1.

Že to nebudou mít hosté v Cehnicích jednoduché, bylo předem jasné. Domácí zatím neměli ani bod a šli si za vítězstvím. Prachatičtí nejenže si neodvezli ani bod, ale navrch dostali ještě dvě červené karty. Hlavně ta pro Šanderu bude asi drahá.

Chelčice – Stachy 4:0.

Stašští nezačali zápas dobře a brzy inkasovali branku. Do 30. minuty ještě bojovali o slušný výsledek, ale pak během čtyř minut třikrát inkasovali a bylo po zápase. Druhý poločas se již víceméně dohrával z povinnosti.

Vlachovo Březí – Strunkovice 1:0.

Největší překvapení tohoto kola. Strunkovičtí zatím procházeli soutěží vítězně, ale ve Březí padli, když dal jediný gól zápasu hned po přestávce Brzobohatý. Pro domácí má výhra velkou cenu, sezonu odstartovali podstatně lépe než tu minulou a po čtyřech kolech mají šest bodů. „První poločas se nám nevydařil. Pak jsme si dokázali vytvořit nějaké šance. Soupeř však dobře bránil, zahušťoval střed hřiště. V závěru zápasu jsme byli v tlaku, ale gól zkrátka nedali. Nezbývá než domácím pogratulovat ke třem bodům,“ komentoval zápas asistent trenéra Strunkovic Petr Kortus.

Autor: Redakce

11.9.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 90 Kč Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie Prodavač/ka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 90 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: . Pracoviště: Tt market s.r.o.- provozovna vimperk, Pivovarská, č.p. 95, 385 01 Vimperk. Informace: Thao Thi Nguyen, +420 774 350 240. Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 16 000 Kč Uklízeči a pomocníci v domácnostech (kromě hospodyní) Uklízečka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Ranní směny od 6,00 do 14,30 hod. Odpolední směny od 9,30 do 18,00 hod. Jednou za čtrnáct dní je pracovní víkend od 6,00 do 14,30 hod. , Možnost smlouvy na dobu neurčitou. , Žádosti spolu s životopisem zasílat na email:sekretariat@domovseniorupt.cz. Pracoviště: Domov seniorů mistra křišťana, Bavorská, č.p. 936, 383 01 Prachatice. Informace: Drahomíra Stauberová, +420 388 316 171. Doprava a logistika - Doprava a logistika Manipulační dělník 12 200 Kč Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby) pomocné práce v textil. dílně. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt: Novotná Zdeňka, tel.č. 777 876 229, Volat: Pondělí - Pátek, 8:00 hod. - 14:00 hod.. Pracoviště: Elkotex, s.r.o., náměstí Bohumila Havlasy, č.p. 85, 384 26 Strunkovice nad Blanicí. Informace: Zdenka Novotná, +420 777 876 229. Obchod - Obchod Obsluha čerpacích stanic a mycích linek 20 000 Kč Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků Obsluha čerpací stanice - Vimperk. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 24000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením, Možnost i brigády (vhodné pro penzisty, maminky na MD, apod.), Dvousměnný provoz - ranní a odpolední směna, Kontakt:, - Bryndová Marie, tel. 606 63 64 04, e-mail: strakotec.pneu@post.cz. Pracoviště: Vladislav brynda - robin oil vimperk, 385 01 Vimperk. Informace: Marie Bryndová, +420 606 636 404,.

ČEZ Motor se vyhoupl do čela Chance ligy, čeká ho šlágr s Jágrovým Kladnem

České Budějovice - Splnili povinnost, na ledě posledního celku tabulky Kadaně zvítězili 4:1 a díky této výhře se hokejisté ČEZ Motoru vyhoupli do čela první Chance ligy. Ve středu je čeká hodně sledovaný šlágr s dalším aspirantem na postup Kladnem, v jehož dresu není vyloučen ani start legendárního Jaromíra Jágra. Začátek atraktivního zápasu je v 17.30.

Hokejisté pomohli charitativním darem

Vimperk - Na zimním stadionu ve Vimperku konala krásná akce. Byla nejen krásná na pohled, ale krásný byl hlavně její charitativní záměr.

V derby měl favorit vrch, body se ale dělily

Tábor - Nedělní druholigové derby mezi fotbalisty Táborska a Dynama (1:1) mělo vše, co by si fanoušci mohli přát: řadu šancí a nesmlouvavých osobních soubojů, napětí až do posledních vteřin na hřišti, na obou střídačkách i v hledišti.

Pohodová výhra Motoru v Kadani

Kadaň - Dnešní utkání 7. kola Chance ligy mezi hokejisty Kadaně a Českých Budějovic ještě ani pořádně nezačalo a Motor už prohrával.