TJ Šumavan Vimperk - Čtyri Dvory 3:2 (0:2).
Branky Vimperka: 54. Formánek, 71. Frček, 88. Matoušek.
Sestava: Jaroš - Kopolovič, Uhlík, Kadlec, Samec - Formánek, Vintr, Frček, Šimandl (K) - Koloušek, Matoušek V.
střídali: Švarc, Rod, Matoušek M.

"V prvním domácím utkání nám utekl začátek a v 10. minutě jsme prohrávali 2-0. Byl to trošku šok, protože takový začátek jsme nečekali. Během prvního poločasu jsme pomalu získávali hru pod svoji kontrolu, ale bez gólů. Druhý poločas byl úplně o něčem jiném. Zlepšili jsme pohyb a začala se nám i dařit naše hra. První gól dal po důrazném zakončení Jan Formánek, vyrovnání zařídil Lukáš Frček a zápas otočil na dvakrát Václav Matoušek. Hlavně za druhý poločas jsme si zasloužili vyhrát, i když hosté hrozili z nebezpečných brejků, které naštěstí nevyužili. Veliké oživení přinesl návrat po zranění Ondry Roda. Za druhý poločas klobouk dolů, před celým mužstvem . Výborný zápas odehrál Lukáš Vintr a Honza Formánek," komentoval utkání trenér Jiří Formánek.