V něm Lažišťští přetlačili Prachatický Tatran. V sobotních zápasech Vimperk remizoval se Semicemi a Lheničtí urvali bod v Nové Vsi u Českých Budějovic.

Vimperk – Semice 2:2 (2:2). Branky: 12. V. Blahout, 40. J. Pospíchal – 37. L. Zborník, 44. J. Holub.

„Tentokrát jsme hostili celek Semic, který měl na kontě nula bodů a my jsme chtěli samozřejmě vyhrát, což se nám bohužel nepovedlo. Do sestavy jsem nemohl počítat se zraněnými hráči, kteří chybí od začátku podzimu, a k těm se navíc přidal i Pankratz a Šíp, který je stále na dovolené. S bolestmi třísel navíc nastoupil Císař a na střídačce byl jen Radek Gyürüsi, kterého doplnili v průběhu zápasu čtyři dorostenci, kteří přijeli ze svého utkání v Táboře. Zápas jsme začali dobře a byli jsme lepší než náš soupeř a do vedení nás dostal Venca Blahout. Bohužel jsme inkasovali gól z trestného kopu, ale po krásné akci Vondráška s Pospíchalem dal posledně jmenovaný gól a vedli jsme zaslouženě 2:1. V závěru prvního poločasu jsme ale chybovali ve vlastním vápně a soupeři jsme darovali gól na 2:2. Druhý poločas jsme hráli pořád aktivně a chtěli dát vítězný gól, ale síly samozřejmě ubývaly. Nastřelili jsme tyčku, břevno. Žádný gól už jsme bohužel nedali a tak jsme získali pouhý bod. I přesto děkuji všem hráčům, kteří zápas odmakali naplno,“ komentoval utkání vimperský trenér Michal Uhlík.

Sestava Vimperka: Winter – Blahout J., Tischler, Kvapil, Čech – Blahout V., Psutka – Podskalský (61. Gyürüsi), Vondrášek, Pospíchal – Císař (87. Frček).

Nová Ves u ČB – Lhenice 0:0. „Remizový zápas, s bodem jsme spokojeni. Při proměnění některé vyložené šance jsme mohli pomýšlet i na výhru, ale musíme být při zemi. Od začátku jsme byli domácím rovnocenným soupeřem, výborně zahrála obrana, celkově to byl zodpovědný výkon. Do branky šel tentokrát místo Dvořáka Dušek a zachytal dobře. Před zápasem se zranil Beran, ale se změnami jsme se dokázali vyrovnat. Bod ze hřiště soupeře klukům ještě posílí sebevědomí,“ shrnul utkání lhenický trenér Václav Mareš.

Sestava Lhenic: Dušek – Sura, David Kiš, Trojan – Balica, Prenner, Tůma, Mahák, Málek – Pořádek, Iliev (90. Lukač).

Lažiště – Prachatice 3:2 (2:2). 18. M. Sedláček, 29. M. Bednár, 61. J. Pěsta – 39 (PK). M. Juroš, 44. K. Ryšánek.

„Dnes jsme vydřeli zlaté body. Prachatice nepatří tam, kde momentálně jsou, byl to zatím nejlepší soupeř v sezoně. První deset minut jako bychom nehráli, pak se to zlepšilo a my dali dvě branky. Navíc Linhart neproměnil penaltu, když trefil tyč. Závěr poločasu patřil hostům, kteří zaslouženě vyrovnali. Do druhé půle šel na hřiště Honza Hrbek, rozhýbal naši hru a podařilo se nám nakonec strhnout výhru na naší stranu. Dali jsme ještě jeden gól, ten sudí neuznali,“ shrnul utkání domácí trenér Josef Raušer.

„Domácí mají rozdílové hráče v tom, že dokáží své šance využít. V tom je jejich zkušenost. My znovu v úvodu nedali dobré šance, pak jsme zbytečně dvakrát inkasovali. Do poločasu jsme se znovu dostali do hry. Byl to náš zatím nejpovedenější zápas sezony, ale opět bez bodu,“ dodal k utkání hostující trenér Lukáš Kubát.

Sestavy – Lažiště: Vašura – Bednár, Bízek, Macek, Makoš – Vokatý (91. Stupár), Rauscher, Volmut, Sedláček – Linhart (46. Hrbek), Pěsta (65. Albert).
Prachatice: Hopfinger – Mráz, K. Ryšánek, Miesbauer, Fürbach (71. M. Kochma) – Tesař, Kováč, Fišer, G