Jiskra Třeboň – SK SIKO Čimelice 5:3 (4:1)

Petr Skála, trenér Jiskry Třeboň: „Po pauze způsobené karanténou jsme poprvé trénovali až v pátek, takže jsme měli z utkání trochu obavy. A Čimelice se navíc prezentovaly jako nejlepší tým, s nímž jsme se zatím střetli, přestože výsledek tomu příliš nenasvědčuje. I když jsme hráli doma, hosté měli balon více ve svém držení a my většinu branek vstřelili z brejků. Pomohla nám rychlá trefa hned ve druhé minutě, pak jsme vedli už 3:0 a 4:1, ale stále jsme se museli mít na pozoru, protože soupeř byl velmi nebezpečný. Deset minut před koncem Čimelice snížily na 3:5 a poté měli ještě jednu velkou příležitost, kterou jsme naštěstí dokázali zlikvidovat. Ale stále bylo o co hrát a hosté nás nenechali ani na chvíli v klidu. Velký den zažil Martin Průcha, který vstřelil čtyři góly a všechny z brejků. Tentokrát musíme být spokojení.“

Branky: 13., 32., 39. a 68. Průcha, 2. Hromádka - 37. Hegenbart, 59. Smetana, 80. Petřík.

Rozhodčí: Albert - Mach, Vican. ŽK: 3:3.

Třeboň: J. Skála – Bartl, Zavadil, Koktavý, Týnavský – Holzepl (81. Vranovský), Kubata, Hromádka, Matoušek (89. Schneider) – P. Tůma (86. Franěk), Průcha.