SKUPINA A

Zlatá Koruna – Netolice 2:5 (1:2). Důležité utkání na hřišti silného soupeře Netoličtí zvládli. První půli vyhráli díky dvěma trefám Varyše. V úvodu druhé části zvyšoval na 3:1 pro hosty Lukáš, ale domácí ještě duel zdramatizovali kontaktním gólem. Závěr zápasu však znovu patřil Varyšovi, který dalšími dvěma góly rozhodl o jasné výhře hostů.

SKUPINA B

Prachatice B – Čkyně 1:0 (0:0). „Tentokrát jsme si vyhrát nezasloužili, byl to spíš remizový boj než oslava fotbalu. Jedna nepozornost při rohovém kopu nás stála první ztrátu v této sezoně. Nepodali jsme dobrý výkon. Domácím gratuluji k bodům. Za týden nás čeká šlágr podzimu o půlmistra, přijede nový lídr soutěže, musíme toho hodně změnit a na toto utkání rychle zapomenout. Doufáme, že nás poženou naši skvělí fanoušci za třemi body a po týdnu se na první místo opět vrátíme,“ komentoval duel vedoucí čkyňského týmu Patrik Krull.

Strunkovice – Stach 7:0 (2:0). Domácí od začátku utkání potvrzovali roli favorita. Když dali v úvodu druhého poločasu třetí branku, stalo se utkání již jen otázkou výše skóre. Dvě branky dával Pícha, po jedné, R. Žurek, J. Žurek, Klein, Gažík a Váša. Po zaváhání Čkyně na béčku Prachatic se Strunkovičtí dostali do čela tabulky.

Husinec – Cehnice 4:4 (2:2). Oba celky bojují o záchranu a oběma tak šlo o mnoho. Do vedení šli hosté, ale Husinec dokázal dvěma brankami Wágnera stav otočit. Cehnice stačily do půle ještě srovnat. Po přestávce sahali domácí po třech bodech, když šli brankami Koláře a Wágnera do dvougólového vedení. Soupeř však dokázal v samotném závěru dvěma góly srovnat. Domácí zbytečně ztratili dva body.

Vacov – Dražejov 2:1 (1:1). Domácí nakonec roli favorita výhrou splnili, když dali Jírovcem vítěznou branku pět minut před koncem zápasu. Tu první dával v prvním poločase Zitta.

 1. Strunkovice⋌ 12 11 1 0 54:10 34

 2. Čkyně⋌ 12 11 0 1 35:4  33

 3. Stř. Hoštice⋌ 12  8 1 3 27:22 25

 4. Prachatice B⋌ 12  7 0 5 30:19 21

 5. Sedlice⋌ 12  6 0 6 30:27 18

 6. Vacov⋌ 12  5 2 5 23:21 17

 7. Kestřany⋌ 12  5 2 5 20:22 17

 8. Bělčice⋌ 12  4 3 5 21:22 15